[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Xiaomi: smartfony Mi 10T, Mi 10T Pro i Mi 10T Lite w Polsce

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telekomunikacji

Moderatorzy: Moderator, Robin

Awatar użytkownika
Miłek

Xiaomi: smartfony Mi 10T, Mi 10T Pro i Mi 10T Lite w Polsce

Miłek Nie Paź 18, 2020 1:24 pm

Bardzo poważnie się zastanawiam nad ofertą przedsprzedaży w me, przy zakupie Mi10T - słuchawki bezprzewodowe, a przy Mi10T Pro - oczyszczacz powietrza. Niektórzy nie dają nic do swoich telefonów np. także :PP
Awatar użytkownika
huba

Re: Xiaomi: smartfony Mi 10T, Mi 10T Pro i Mi 10T Lite w Polsce

huba Nie Paź 18, 2020 8:49 pm

wow te aparaty wyglądaja czadowo myśle że wezmę pod uwagę któryś z nowych modeli xiaomi jak będę szukać nowego smartphonu w me
Awatar użytkownika
żak

żak Pon Paź 19, 2020 1:02 pm

"Miłek" napisał(a): Bardzo poważnie się zastanawiam nad ofertą przedsprzedaży w me, przy zakupie Mi10T - słuchawki bezprzewodowe, a przy Mi10T Pro - oczyszczacz powietrza. Niektórzy nie dają nic do swoich telefonów np. także P

o serioo??
Awatar użytkownika
żak

żak Pon Paź 19, 2020 1:02 pm

"Miłek" napisał(a): Bardzo poważnie się zastanawiam nad ofertą przedsprzedaży w me, przy zakupie Mi10T - słuchawki bezprzewodowe, a przy Mi10T Pro - oczyszczacz powietrza. Niektórzy nie dają nic do swoich telefonów np. także P

aż sprawdzę
Awatar użytkownika
Kamil

Kamil Pon Paź 19, 2020 1:45 pm

o ciekawe czy w me jest
Awatar użytkownika
Wktor

Wktor Pon Paź 19, 2020 6:11 pm

Tak jak napisał kolega wyżej mają przedsprzedaż w mediaexpert
Awatar użytkownika
cireon

cireon Nie Paź 25, 2020 11:54 pm

Dla mnie ten preorder to po prostu STONKS xD ten oczyszczacz patrzyłem to on normalnie po 6 stówek chodzi i ma wsparcie ok google. Nic tylko brać imo
Awatar użytkownika
opuz

opuz Pią Paź 30, 2020 7:09 pm

serio dawali oczyszczacz? a szkoda że tego nie widziałem :( nie mniej jednak, telefon mam i polecam
Awatar użytkownika
henryk

henryk Sob Paź 31, 2020 10:27 pm

ja zrobiłem preorder w me i nie żałuje czekam niecierpliwie
Wróć do Telekomunikacja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości