WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Reklamy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Rambo

Youtuberzy i blogerzy w kampanii Coca-Coli mówią o radości w Boże Narodzenie (wideo)

Rambo Wto Gru 08, 2015 8:51 am

Zygam już tyminYoutuberami. Mam nadzieje,, ze ta idiotyczna moda na wpychanie ich gdzie sie da wlasnie przemija...
Awatar użytkownika
Newsman

Re: Youtuberzy i blogerzy w kampanii Coca-Coli mówią o radości w Boże Narodzenie (wideo)

Newsman Wto Gru 08, 2015 2:01 pm

Napiszcie e-mail do dowolnego youtubera.
Dowiecie się na własnej skórze, jacy są uprzejmi, kulturalni, pozytywnie nastawieni do świata, bezinteresowni...

A nie... to nie będzie reklama CC więc tacy nie będą.
Awatar użytkownika
Roki

Re: Youtuberzy i blogerzy w kampanii Coca-Coli mówią o radości w Boże Narodzenie (wideo)

Roki Wto Gru 08, 2015 4:36 pm

wystarczy obejrzec pare filmikow tych ludzi - najczesciej to zwykle buraki spod klatki, ktorzy rzucaja miesem - im wiecej, tym lepiej dla gimbazy.
Awatar użytkownika
Zen

Zen Wto Gru 08, 2015 7:00 pm

Czy jestem jakis dziwny ze przez ostatnie jakies 20 lat nie kupilem w okresie swiat coca coli ??? Czy jestem na to za stary ?
Awatar użytkownika
hn

hn Pią Gru 11, 2015 2:47 pm

To w tym roku CocaColi nie kupię!
Wróć do Reklama

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości