WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Reklamy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
AdWatcher

Z FCB Bridge2Fun odchodzą Katarzyna Szewczuk, Małgorzata Drozdowska i Agnieszka Klimczak

AdWatcher Pon Wrz 20, 2021 8:10 am

Oj sypie się ten domek z kart. Tłumaczenie najgorsze z możliwych.
Awatar użytkownika
Nam Nam

Re: Z FCB Bridge2Fun odchodzą Katarzyna Szewczuk, Małgorzata Drozdowska i Agnieszka Klimczak

Nam Nam Pon Wrz 20, 2021 8:38 am

Ach, jakimże pięknym czasem był początek lat dwutysięcznych...
Awatar użytkownika
Adventator

Re: Z FCB Bridge2Fun odchodzą Katarzyna Szewczuk, Małgorzata Drozdowska i Agnieszka Klimczak

Adventator Pon Wrz 20, 2021 9:51 am

Oj kolejna agencja poznała się na wartości teoretyków reklamy?
Awatar użytkownika
hmmm...

hmmm... Pon Wrz 20, 2021 9:56 am

"Powód jest prosty: lata przed przyjściem Kasi, Gosi i Agnieszki były lepsze niż po ich przyjściu. Wystarczy popatrzeć na przychody, portfolio ale tez nagrody zarówno kreatywne jak i efektywności jak i ogólne" --> to brzmi jak list referencyjny.
Awatar użytkownika
sigma

sigma Pon Wrz 20, 2021 10:32 am

Wreszcie ktos szczerze mowi o zmianach. Doceniam.
Awatar użytkownika
Adman

Adman Pon Wrz 20, 2021 10:33 am

Styl rozstania i słowa które padają świadczą o poziomie tego barana. Przypomnijcie za co on dostał tytuł admana 2017. Janusz biznesu i tyle.
Awatar użytkownika
Nickel

Nickel Pon Wrz 20, 2021 10:53 am

Niedługo to będzie FCB Baran2Fun, on sam tam zostanie i będzie wszystko ogarniał...
Awatar użytkownika
Ja

Ja Pon Wrz 20, 2021 11:15 am

Mało eleganckie i świadczy niestety o panu i poważnym konflikcie
Awatar użytkownika
kebs

kebs Pon Wrz 20, 2021 12:23 pm

dobry jest nie?... szczerze szacun
Awatar użytkownika
Spadki

Spadki Pon Wrz 20, 2021 12:24 pm

Czy ktoś jeszcze wierzy, że w tej branży przychód wynika z zarządzania zespołem i kreatywności? To jest tylko źródło kosztów. W tym kontekście Pan Baran ma rację, że lepiej stawiać na „praktykę reklamy”, czyli znajomosci, przekręty i umiejętny wślizg w dupę.
Awatar użytkownika
Insider

Insider Pon Wrz 20, 2021 12:34 pm

"Doszliśmy do wspólnego wniosku" czytaj "Złożyły wypowiedzenie i nie stać mnie, żeby to przyznać"
Awatar użytkownika
M

M Pon Wrz 20, 2021 1:22 pm

Pamiętam jak pełna przekonania o tym, że mogłabym ciekawie rozwinąć swoje już seniorskie doświadczenie w CS i wiele dobrego wnieść do agencji prowadzonej przez Pana Barana, niestety dowiedziałam się, że moją wartość jako pracownika mierzy się ilością i pojemnością portfelową Klientów, które mogę do tejże agencji przynieść ze sobą. Krótka, acz rzeczowa dyskusja w dużym nad-ego i tak po prostu mało uprzejmie i mocno przedmiotowo. Na długo zostanie mi to w pamięci.
Awatar użytkownika

Pon Wrz 20, 2021 3:49 pm

Zwykle ilość hejtu przekłada się na strach przed prawda. Szczególnie dotyczy to ostatniego komentarza. Bo świadczy o tym ze wiele osób nie ma pojęcia o biznesie w tym reklamowym. Jeśli ktoś myśli ze biznes polega na mieszaniu łyżeczka w szklance w której nie ma cukru licząc na to ze zrobi się słodsza powinien pracować w dotowanej kulturze a nie reklamie. Owszem kreacja jest ważna, bo to produkt Agencji reklamowych, ale nie jest czynnikiem decydującym. Czy 2012 bierze udział w Cannes? Grandes Kochones w KTR? Albo PZL? A przecież to agencje byłych dyrektorów kreatywnych… jak to możliwe zatem?
Awatar użytkownika
hmm

hmm Pon Wrz 20, 2021 4:26 pm

"…" napisał(a): Zwykle ilość hejtu przekłada się na strach przed prawda. Szczególnie dotyczy to ostatniego komentarza. Bo świadczy o tym ze wiele osób nie ma pojęcia o biznesie w tym reklamowym. Jeśli ktoś myśli ze biznes polega na mieszaniu łyżeczka w szklance w której nie ma cukru licząc na to ze zrobi się słodsza powinien pracować w dotowanej kulturze a nie reklamie. Owszem kreacja jest ważna, bo to produkt Agencji reklamowych, ale nie jest czynnikiem decydującym. Czy 2012 bierze udział w Cannes? Grandes Kochones w KTR? Albo PZL? A przecież to agencje byłych dyrektorów kreatywnych… jak to możliwe zatem?
Awatar użytkownika
Dana

Dana Pon Wrz 20, 2021 4:58 pm

Rafał, dajże spokój...;)

"…" napisał(a): Zwykle ilość hejtu przekłada się na strach przed prawda. Szczególnie dotyczy to ostatniego komentarza. Bo świadczy o tym ze wiele osób nie ma pojęcia o biznesie w tym reklamowym. Jeśli ktoś myśli ze biznes polega na mieszaniu łyżeczka w szklance w której nie ma cukru licząc na to ze zrobi się słodsza powinien pracować w dotowanej kulturze a nie reklamie. Owszem kreacja jest ważna, bo to produkt Agencji reklamowych, ale nie jest czynnikiem decydującym. Czy 2012 bierze udział w Cannes? Grandes Kochones w KTR? Albo PZL? A przecież to agencje byłych dyrektorów kreatywnych… jak to możliwe zatem?
Wróć do Reklama

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 14 gości