[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Z Jeronimo Martins Polska odchodzi szefowa marketingu Beata Jankowiak

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Reklamy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Anna

Z Jeronimo Martins Polska odchodzi szefowa marketingu Beata Jankowiak

Anna Pon Mar 29, 2021 8:41 am

Pani Beato dziękuję za współpracę. Życzę powodzenia.
Awatar użytkownika
Oj

Re: Z Jeronimo Martins Polska odchodzi szefowa marketingu Beata Jankowiak

Oj Pon Mar 29, 2021 9:15 am

Wszyscy będziemy tęsknić... Nikt z taką łatwością jak pani Beata nie potrafił poniżać ludzi :(
Awatar użytkownika
to może teraz

to może teraz Pon Mar 29, 2021 9:22 am

to dobrze, może na jej miejsce zatrudnią kogoś od utrzymywania przyzwoitych standardów, bo w biedrach jest taki syf, że głowa mała.
Awatar użytkownika
Saguaro

Saguaro Pon Mar 29, 2021 9:29 am

gratulacje Biedronko, że w końcu poszliście po rozum do głowy i usunęliście tę mobberkę z organizacji.
jak w tragediach : wszyscy wiedzieli, nikt nic nie robił przez tyle czasu, a pani beata szalała
Awatar użytkownika
Polaris

Polaris Pon Mar 29, 2021 9:37 am

"Anna" napisał(a): Pani Beato dziękuję za współpracę. Życzę powodzenia.

widzę mocny syndrom sztokholmski i podlizywanie, w nadziei, że pani beata w innej organizacji wypłynie (oby nie, szkoda ludzi) na serio pani Anno - tak pozytywnie pani ocenia współprace z Beatką?
Awatar użytkownika
Wojciech Żytkowiak

Wojciech Żytkowiak Pon Mar 29, 2021 12:23 pm

Niestety ostatnie zmiany zachodzące w Jeronimo Martens, to efekt fatalnych decyzji personalnych. Firma z kadry zarządzającej pozbywa się najlepszych i najbardziej zasłużonych jednostek. Sukces Biedronki w Polsce to ogromna zasługa dyrektor Beaty Maciejewskiej, która z firmą była związana od 20 lat i zdobywała uznanie prezesa. Niestety nowe kierownictwo Jeronimo Martens zupełnie nie rozumie specyfiki polskiego rynku i jego działania osłabiają pozycję firmy w Polsce. Warto wspomnieć, że kilka miesięcy temu firma zwolniła innego wybitnego specjalistę - dyrektora Wojciecha Żytkowiaka.
Awatar użytkownika
Anka

Anka Pon Mar 29, 2021 12:33 pm

Nie jestem Anną z poprzedniego komentarza ale podzielam jej opinie. Ja osobiście po ponad 10 latach bliskiej współpracy (zajmując dużo niższe stanowisko w hierarchii firmy) będę wspominać też czas z sentymentem. Nie zawsze było łatwo i miło (jak to w pracy bywa) ale zawsze mogłam liczyć na jej wsparcie i pomoc.
Awatar użytkownika
hhhh

hhhh Pon Mar 29, 2021 7:45 pm

To nie marketing to wprowadzanie ludzi w błąd
Awatar użytkownika
Aadf

Aadf Wto Mar 30, 2021 12:11 pm

Moglibyście zatrudnić więcej ludzi na sklepach a nie jak obecnie 3 osoby na zmianie na sklepie o wysokich obrotach, w razie gdy wypada ktoś z powodu problemów zdrowotnych czy jak obecnie kwarantanny robisię straszny problem.
Awatar użytkownika
Żaneta

Żaneta Wto Mar 30, 2021 11:09 pm

Witam. Obecnie 9 lat w Jeronimo.... Biedronka. I co mnie nie zabije to mnie wzmocni, ale mimo, że lubię to co robię, myślę o zwolnieniu.
Może warto zaryzykować i inwestować w siebie💪 bo nie zawsze pracodawca docenia.... Trzeba dać szansę innym👍
Wróć do Reklama

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości