[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Z klasycznym wyglądem Facebooka pożegnamy się we wrześniu. "Totalna rewolucja"

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Internetu

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Porażka

Z klasycznym wyglądem Facebooka pożegnamy się we wrześniu. "Totalna rewolucja"

Porażka Sob Sie 29, 2020 8:30 am

Nowy FB pożera mi 85% zasobów mocy obliczeniowej komputera niezależnie od przeglądarki. Po kwadransie zasadniczo uniemożliwia to normalne przeglądanie stron.
Ośmiordzeniowy procek i7 Intela, 32 GB RAM, dysk SSD 1Tb, łącze internetowe 600Mb/s.
Awatar użytkownika
Qwertr

Re: Z klasycznym wyglądem Facebooka pożegnamy się we wrześniu. "Totalna rewolucja"

Qwertr Sob Sie 29, 2020 1:04 pm

Facebook zebrał już tyle informacji, że może zacząć mówić o prywatności.
Awatar użytkownika
Piotr

Re: Z klasycznym wyglądem Facebooka pożegnamy się we wrześniu. "Totalna rewolucja"

Piotr Sob Sie 29, 2020 4:01 pm

"Porażka" napisał(a): Nowy FB pożera mi 85% zasobów mocy obliczeniowej komputera niezależnie od przeglądarki. Po kwadransie zasadniczo uniemożliwia to normalne przeglądanie stron.
Ośmiordzeniowy procek i7 Intela, 32 GB RAM, dysk SSD 1Tb, łącze internetowe 600Mb/s.

Mam dokładnie tak samo, stara wersja nie pożerała tyle RAM-u.
Awatar użytkownika
jeru

jeru Sob Sie 29, 2020 5:06 pm

Kiszka i tyle.
Awatar użytkownika
tommyF

tommyF Nie Sie 30, 2020 12:02 am

Mam to od chyba dwóch miesięcy... można się przyzwyczaić, ale wygląda kuriozalnie.
Awatar użytkownika
~jajaja

~jajaja Nie Sie 30, 2020 3:55 am

jak ktoś jeszcze się nie pożegnał z fejsbukiem to aż mi go szkoda
Awatar użytkownika
Informatycy

Informatycy Nie Sie 30, 2020 5:17 pm

Chyba chodzi tu o jakiegoś wirusa, jak komuś przeglądanie dowolnej treści może pochłaniać 30 giga pamięci podręcznej podczas gdy inny może swobodnie przeglądać treści przy 8gb (: co do layoutu podstawową jego cechą jest to, że aby obejrzeć pojedynczy post trzeba scrollowac ekran. Widać to na przykładzie podanym przez ...
Awatar użytkownika
tadzio

tadzio Pon Sie 31, 2020 8:29 am

To jakaś masakra! Moje oczy męczą się, żeby ogarnąć tego słonia w składzie porcelany! Nowe FB to nieporozumienie, chaos!
Awatar użytkownika
fb

fb Wto Wrz 01, 2020 12:52 am

chrome web store, dodatek do przegladarki uM atr ix i wylaczyc w nim wszystkie zbedne elementy a obciazenie procesora sie mocno zmniejszy.
Wróć do Internet

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 11 gości