[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Z nowym prezesem zmiany w Polska Press przyspieszą. „Polityczna wojna z udziałem sądu”

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Prasy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
YKK

Z nowym prezesem zmiany w Polska Press przyspieszą. „Polityczna wojna z udziałem sądu”

YKK Czw Kwi 15, 2021 7:37 am

Zadepczą i rozkradną tę biedną Wolskę. Trzeba będzie to sprzątać jak stajnie Augiasza :(
Awatar użytkownika
Marta

Re: Z nowym prezesem zmiany w Polska Press przyspieszą. „Polityczna wojna z udziałem sądu”

Marta Czw Kwi 15, 2021 8:27 am

Za chwilkę Pan Świąder i Pani Chudzikiewicz idą w odstawkę. Następny krok, to prezesi oddziałów i dyrektorzy zarówno w centrali, jak i w oddziałach..
Chyba oni nie myślą, że się ostaną? Nie po to ich Orlen kupował, aby teraz miał się na nich zdać. Mają tam swoich ludzi już zakontraktowanych, nominacja Pana Deca jedynie to potwierdza i proces przyspieszy..
Awatar użytkownika
Jacek

Re: Z nowym prezesem zmiany w Polska Press przyspieszą. „Polityczna wojna z udziałem sądu”

Jacek Czw Kwi 15, 2021 8:29 am

"YKK" napisał(a): Zadepczą i rozkradną tę biedną Wolskę. Trzeba będzie to sprzątać jak stajnie Augiasza

Niemiecccy właściciele wystarczająco tą firmę zdeptali przez ostatnie lata swojej działalności w PL. I ci na górze którzy nią sterowali, będąc im posłuszni nawet okiem nie mrugnęli, a wykonywali ich polecenia. Gorzej się nie da, więc Orlen to akurat dla zwykłych pracowników, gwiazdka z nieba.
Awatar użytkownika
Czzzajka

Czzzajka Czw Kwi 15, 2021 10:33 am

"Jacek" napisał(a):
"YKK" napisał(a): Zadepczą i rozkradną tę biedną Wolskę. Trzeba będzie to sprzątać jak stajnie Augiasza

Niemiecccy właściciele wystarczająco tą firmę zdeptali przez ostatnie lata swojej działalności w PL. I ci na górze którzy nią sterowali, będąc im posłuszni nawet okiem nie mrugnęli, a wykonywali ich polecenia. Gorzej się nie da, więc Orlen to akurat dla zwykłych pracowników, gwiazdka z nieba.

Mocneee!
Awatar użytkownika
XYZ

XYZ Czw Kwi 15, 2021 10:40 am

Kogo wy prosicie o komentarz...🤔🤣
Awatar użytkownika
Pankracy

Pankracy Czw Kwi 15, 2021 11:14 am

R-PO wywiera nacisk na wolny Sąd Rejestrowy?
Nie chce mi się wierzyć.
Tuleya do boju!
Awatar użytkownika
AS

AS Czw Kwi 15, 2021 11:19 am

"Jacek" napisał(a):

jakoś niektórzy na gwiazdkę nie czekali i już się z firmą rozstali...
Awatar użytkownika
pik

pik Czw Kwi 15, 2021 11:28 am

Gazety umierają, za kilka lat codziennych gazet w ogóle nie będzie. Naprawdę miałoby sens się tym podniecać 15-20 lat temu ale teraz? Ponadto przykład Polskiego Radia pokazuje, że prawica skutecznie zraża do siebie odbiorców swoim betonowym przekazem. Jedyny minus to fakt, że to tego całego bajzlu będziemy dopłacać w coraz droższym paliwie.
Awatar użytkownika
kaligula

kaligula Czw Kwi 15, 2021 12:42 pm

Coraz bardziej drażni mnie ten pseudomędrek Warzecha. Trochę taka mała mysz, a chce tyż.
Awatar użytkownika
Finka

Finka Czw Kwi 15, 2021 5:02 pm

Zmiany przyspieszą, bo muszą.
Cały tabun ludzi, niepewnych utrzymania ZP i rządu czeka na dostęp do koryta.
Awatar użytkownika
Ebro

Ebro Czw Kwi 15, 2021 5:17 pm

Jeśli sąd rejestrowy uwzględni wniosek RPO, to nominaci Obajtka leżą na łopatkach.
Wróć do Prasa

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 59 gości