WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Internetu

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
izolda
 

Z odejściem Roberta Bednarskiego z Onetu znika ekipa Łukasza Wejcherta

izolda Pią Gru 12, 2014 5:31 pm

lista jest dłuższa
Awatar użytkownika
know- how
 

Re: Z odejściem Roberta Bednarskiego z Onetu znika ekipa Łukasza Wejcherta

know- how Pią Gru 12, 2014 9:24 pm

W Onecie pozostali tylko Ci, którym odpowiada stagnacja umysłowa i poruszanie się z góry określonymi ścieżkami, lub zabawa w korporacyjne gierki typu pomalujmy sobie w ramach integracji wspólnie ściany 😉 Co do listy ludzi których juz nie ma to należy dodać jeszcze kilku managerów i specjalistów którzy nie wpasowali się w nową " lepszą" politykę firmy i albo pracują juz w innych projektach albo poszli na swoje !
Awatar użytkownika
Myszka
 

Re: Z odejściem Roberta Bednarskiego z Onetu znika ekipa Łukasza Wejcherta

Myszka Sob Gru 13, 2014 4:53 pm

To nie do końca człowiek z ekipy Wejcherta. Pracował jeszcze za czasów Wilam/Kolbusz wiec znacznie większy staż. Co do samej decyzji to aż dziwne ze tyle czasu aż był u steru ale chyba rasp czekał na odpowiedni moment. Zreszta ostatnio nie miał dobrej passy. Dużo się mu rzeczy rozchodziło i nie były osiągane zakładane wyniki i do tego miotał się podejmując dziwne decyzje lub obiecywał rzeczy nieosiągalne. Do tego miesiąc po miesiącu odchodzili kluczowi pracownicy.
Poza tym z tych wszystkich zarzadowych panów jacy sie przewinęli przez onet to trzeba przyznać ze był najsłabszy - jeśli chodzi o wizje i kierunek rozwoju - ale za to bardzo sprawny od strony finansów wiec na pewnym etapie działalności był ok. Ale ta firmę czekają mega zmiany wiec trzeba innego człowieka za sterami. Wiec odejście było tylko kwestia czasu i nie tyle chodzi o personalia ale o pewną epokę jaka się właśnie zamknęła. Idzie nowe Onetowcy. Take care. Teraz was czeka najwiecej niespodzianek.
Awatar użytkownika
Jeremiasz
 

Re: Z odejściem Roberta Bednarskiego z Onetu znika ekipa Łukasza Wejcherta

Jeremiasz Sob Gru 13, 2014 5:33 pm

Czyli czyszczenie i zastepowanie swoimi jest nie tylko w spolkach panstwowych? Zrozumcie ze to jest oczywiste ze ludzie dobieraja sie na podstawie roznych kryteriow. A zaufanie, znajomosc z kims sa dla powodzenia w biznesie glownymi skladowymi tego co okresla slowo Kompetencja.
Wróć do Internet

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości