WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Usmy

Z Trójki znika Roman Dziewoński. Miał zastąpić Kydryńskiego

Usmy Czw Maj 26, 2022 7:15 am

Nie podpasował Czabańskiemu, bo nie współpracował w PRLu. Do tego wrócił na zaproszenie Strzyczkowskiego, a nie towarzysza. Zresztą nie pasował do nowej ramówki. Trójka to teraz Mierny z Ciechanem. W tym radiowęźle co rusz wyznaczany jest nowy poziom dna. Wygląda na to, że PiS wygra kolejne wybory. Prezes nie zamierza oddawać Czabańskoego do domu starców. Będzie ciekawie.
Awatar użytkownika
Anna

Re: Z Trójki znika Roman Dziewoński. Miał zastąpić Kydryńskiego

Anna Czw Maj 26, 2022 7:27 am

Genialna audycja muzyczna. Co ja piszę, nie tylko muzyczna. Piękna kultura języka polskiego. Można było słuchać i zachwycać się mądrością, refleksjami, historią polskiej kultury. Nominat do Mistrza Mowy Polskiej. Zdjęcie audycji to kompletne nieporozumienie. Przeczenie misji publicznej PR.
Awatar użytkownika
gosc

gosc Czw Maj 26, 2022 7:38 am

a co to w ogole jest za informacja,ze jest synem aktora,czyli komedianta ?? No i co z tego??
Syn zawod ma jest architektem i moze robic lepsze pieniadze niz siedziec przed sitkiem.. Musi pracowac w radio? Naprawde musi?? Bo jak nie musi ,no to nie ma problemu. jest architektem. Czas wrocic do deski kreslarskiej.,wiekszy pozytek. Powodzonka.
Awatar użytkownika
Camion

Camion Czw Maj 26, 2022 7:40 am

Pozbywanie się historii Trójki idzie coraz lepiej. Pozbyć się Takiego człowieka,to trzeba mieć wiedzę o radiu na poziomie witryny sklepowej, od jest takie urządzenie. I kto następny? I co dalej do 12 wiadomości parafialne, a po 12 Zenek i przyśpiewki weselne.
Awatar użytkownika
Ricardo

Ricardo Czw Maj 26, 2022 7:41 am

"Anna" napisał(a): Genialna audycja muzyczna. Co ja piszę, nie tylko muzyczna. Piękna kultura języka polskiego. Można było słuchać i zachwycać się mądrością, refleksjami, historią polskiej kultury. Nominat do Mistrza Mowy Polskiej. Zdjęcie audycji to kompletne nieporozumienie. Przeczenie misji publicznej PR.
Ręce opadają, jak można niszczyć Radio i zaprzeczać misji publicznej. Kaminska powinna wylecieć z hukiem za działanie na szkodę państwa.
Awatar użytkownika
Yeti

Yeti Czw Maj 26, 2022 7:45 am

"Camion " napisał(a): Pozbywanie się historii Trójki idzie coraz lepiej. Pozbyć się Takiego człowieka,to trzeba mieć wiedzę o radiu na poziomie witryny sklepowej, od jest takie urządzenie. I kto następny? I co dalej do 12 wiadomości parafialne, a po 12 Zenek i przyśpiewki weselne.
Juz jest Ciechanek, gwiazda parowek smolenskich i cytowania w trakcie inwazji piesni weselnych a chachary zyja i gorzalke pija...
Awatar użytkownika
Czapka

Czapka Czw Maj 26, 2022 7:45 am

Cześć tu Czapka. Jest moc? Są ze mną Gąs, Budex i Gabi. Robimy rozkmine i wkrótce się przekonacie co przygotował dla Was nasz gang. Będzie taki specjalny lajf, tak myślę. Ale będzie no całkiem grubo. Co do tej sprawy to powiem tak. Przypuszczam a nawet jestem pewny że nie ma tematu.
Awatar użytkownika
zdziwiony

zdziwiony Czw Maj 26, 2022 7:53 am

"Czapka" napisał(a): Cześć tu Czapka. Jest moc? Są ze mną Gąs, Budex i Gabi. Robimy rozkmine i wkrótce się przekonacie co przygotował dla Was nasz gang. Będzie taki specjalny lajf, tak myślę. Ale będzie no całkiem grubo. Co do tej sprawy to powiem tak. Przypuszczam a nawet jestem pewny że nie ma tematu.

Nie za bardzo wiem, o co chodzi, ale proponuję przypomnieć sobie zasady stosowania znaków interpunkcyjnych w zdaniu. Bez nich wychodzi (i wyszedł) niezrozumiały bełkot.
Awatar użytkownika
Tom67

Tom67 Czw Maj 26, 2022 8:02 am

"Anna" napisał(a): Genialna audycja muzyczna. Co ja piszę, nie tylko muzyczna. Piękna kultura języka polskiego. Można było słuchać i zachwycać się mądrością, refleksjami, historią polskiej kultury. Nominat do Mistrza Mowy Polskiej. Zdjęcie audycji to kompletne nieporozumienie. Przeczenie misji publicznej PR.
Już nie ma po co włączać w niedziele Trójki.
Awatar użytkownika
dana

dana Czw Maj 26, 2022 8:05 am

"zdziwiony" napisał(a):
"Czapka" napisał(a): Cześć tu Czapka. Jest moc? Są ze mną Gąs, Budex i Gabi. Robimy rozkmine i wkrótce się przekonacie co przygotował dla Was nasz gang. Będzie taki specjalny lajf, tak myślę. Ale będzie no całkiem grubo. Co do tej sprawy to powiem tak. Przypuszczam a nawet jestem pewny że nie ma tematu.

Nie za bardzo wiem, o co chodzi, ale proponuję przypomnieć sobie zasady stosowania znaków interpunkcyjnych w zdaniu. Bez nich wychodzi (i wyszedł) niezrozumiały bełkot.

Oj, może pisał/pisała stojąc w korku chcąc zabłysnąć jakimkolwiek wpisem. A że się, jak zwykle, nie udało..........
Awatar użytkownika
podatnik

podatnik Czw Maj 26, 2022 8:06 am

"gosc" napisał(a): a co to w ogole jest za informacja,ze jest synem aktora,czyli komedianta ?? No i co z tego??
Syn zawod ma jest architektem i moze robic lepsze pieniadze niz siedziec przed sitkiem.. Musi pracowac w radio? Naprawde musi?? Bo jak nie musi ,no to nie ma problemu. jest architektem. Czas wrocic do deski kreslarskiej.,wiekszy pozytek. Powodzonka.

Pudło "gościu". Mało wiesz. Akurat ten Pan wie bardzo dużo o historii polskiej kultury (filmowej i teatralnej). Jest autorem wielu ciekwaych książek.
Awatar użytkownika
Nie mam wątpliwości

Nie mam wątpliwości Czw Maj 26, 2022 8:08 am

"Brawo prezes Kaminska" napisał(a): Ktoś teraz ma wątpliwości? Kaminska prymitywizuje radio, sprowadza do poziomu meliny. Na antenie promowany pan Ciechanski, z maratonami godzin, patoyoutuber, od biesiadnych pieśni, sklecić zdania nie potrafi. Za to o wódce, piciu, trzeźwieniu, nietrzeźwości, alkomatach może godzinami opowiadać. Bełkocze, tworzy neologizmy, wulgaryzmy - zarówno na antenie jak na kanale YT, który poleca słuchaczom.
Z cyklu zabawne anegdoty Łukasza. W sobotę opowiadał jak w trakcie lekcji w liceum wychodziło się na jednego. Prosze pani czy można do toalety odświeżyć się? W ten sposób butelka była wyzerowana do przerwa. Dlaczego nie robiło się tego na przerwie zapytacie? Na przerwie szło się do sklepu po kolejną. Tematem audycji były ograne piosenki. Zapowiedział Queen - Radio Gaga i powiedział że idzie się odświeżyć.
Awatar użytkownika
Abc

Abc Czw Maj 26, 2022 8:09 am

To są cytaty z audycji p.Dziewońskiego, bo nie za bardzo rozumiem, o co chodzi ?
Awatar użytkownika
Luka

Luka Czw Maj 26, 2022 8:22 am

Jak zniszczyć Polskie Radio? Zatrudnić polonistkę z Podlasia.
Awatar użytkownika
Jagoda

Jagoda Czw Maj 26, 2022 8:45 am

Promowanie wulgaryzmów, postaw dalekich od obywatelskich, lansowanie kogoś kto narusza zasady współżycia społecznego jest zwyczajnym działaniem na szkodę państwa.
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 21 gości