WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Internetu

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Piotr

Z YouTube’a nadchodzi nowa era celebrytów

Piotr Czw Wrz 11, 2014 8:45 am

Jessicę Mercedes widziałem w DDTVN - głupiutka, nieciekawa panienka bez osobowości, ze złym zgryzem i koszmarną wadą wymowy. Miałbym tracić czas na oglądanie jej? Po co?
Reszty nie znam. I nie żałuję. Nastolatki ich lubią? Tak, bo fajnie zobaczyć, że ktoś jeszcze głupszy / brzydszy ode mnie staje się sławny - to znaczy, że ja też mogę, że wszystko przede mną. A potem będą myć kible, ustawiać towar na półkach a orły zasiądą na kasach w marketach...
Awatar użytkownika
Ale!

Re: Z YouTube’a nadchodzi nowa era celebrytów

Ale! Czw Wrz 11, 2014 10:16 am

Ktoś, kto spędza czas oglądając takie żenujące filmiki musi być tragicznym pustakiem. No, cóż, prostaków i pustaków jest większość w społeczeństwie, więc wreszcie ta większość znalazła swoje miejsce na Ziemi.
Awatar użytkownika
IMHO

IMHO Czw Wrz 11, 2014 12:04 pm

Depp czy DiCaprio „robią” w sztuce, pozostaną po nich dzieła lepsze lub gorsze, ale w porównaniu z twórczością jutuberów nawet ich najgorszy gniot jest arcydziełem. Jutuber popularny wśród nastolatków może sprzedawać jedynie gumki do włosów. Podobnie jest z popularnością osób publicznych. Ktoś ma zaufanie rzędu 70%, ale kiedy nadchodzą wybory prezydenckie dostaje w nich poniżej 1%.
Awatar użytkownika
KutasPoSamPas

KutasPoSamPas Czw Wrz 11, 2014 2:37 pm

85% społeczeństwa to idioci. Ten świat do przodu pach 15% ludzi. Już nawet wykształcenie się zdewaluowało, bo każdy idiota lub idiotka może ukończyć wyższą szkołę prania i prasowania. Nie wspominając o czymś taki jak etos inteligencki. Dla większości to czarna magia.
Awatar użytkownika
Twój nick

Twój nick Czw Wrz 11, 2014 7:25 pm

Biorac pod uwage niedawne doniesienia ze NSA falszuje statystyki, nie bylbym zdziwiony gdyby wielu celebrytow bylo sztucznie promowancych.
Wróć do Internet

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości