[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - „Zaatakowałem Miecugowa, bo tak jak cały TVN uprawia lewicową propagandę”

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
robi

„Zaatakowałem Miecugowa, bo tak jak cały TVN uprawia lewicową propagandę”

robi Pon Sie 05, 2013 4:53 pm

brawo Oskar!
Awatar użytkownika
Yogidługonogi

Re: „Zaatakowałem Miecugowa, bo tak jak cały TVN uprawia lewicową propagandę”

Yogidługonogi Pon Sie 05, 2013 4:56 pm

Cóż, gdy brakuje merytorycznych argumentów pozostaje tylko fizyczny atak. Przykre, że faszystowscy desperaci za wszelką cenę próbują zaistnieć w mediach, których podobno tak nienawidzą...
Gość pewnie sądzi, że ludziom się to spodobało.
Szczerze współczuję rodzicom tego gościa, choć w sumie trochę ich winy też w tym jest. Ktoś przecież tego imbecyla wychowywał...
Awatar użytkownika
dd

dd Pon Sie 05, 2013 4:57 pm

Dał w mordę bo się należało. Proste
Awatar użytkownika
Jozio

Jozio Pon Sie 05, 2013 4:57 pm

Mądry gość, ale i tak czołowi dziennikarze powiedzą, że to brunatna przemoc pachnąca faszyzmem:)
Awatar użytkownika
ALO

ALO Pon Sie 05, 2013 4:59 pm

Prawica krytykuje dzieci komunistów? W takim razie czemu nie krytykują Kaczyńskiego. Przecież jego ojciec również był komuchem.
Awatar użytkownika
kamil

kamil Pon Sie 05, 2013 5:05 pm

Ludzie prawicy związani z PZPR;Czabański,Marek Król,Wolski,Gabryel.
Awatar użytkownika
Yogidługonogi

Yogidługonogi Pon Sie 05, 2013 5:18 pm

Powiedział człowiek kilka banalnych prawd, których co prawda lemingi nie zamierzają przyjąć do wiadomości. Ale pozat tym słabo to wypadło. Szturchnął Papkina Miecugowa parę razy, a ten w płacz, że to początek holocaustu. A lemingoza razem z nim. Nawet mu krzywdy nie zrobił, a będą go po prokuraturach ciągać. Bilans ujemny.
Awatar użytkownika
DO ALO

DO ALO Pon Sie 05, 2013 5:29 pm

Oczywiście, że krytykuje. Kaczyński to nie jest prawica tylko centrum(porozumienie centrum) z lewicowym spojrzeniem na gospodarkę, a jego brat napisał manifest komunistyczny tzn. swoja pracę doktorską. Takie jest stanowisko prawicy wobec PiS i Kaczyńskich
Awatar użytkownika
Adrian

Adrian Pon Sie 05, 2013 5:35 pm

Kto by się nie wypowiadał czy Miecugow czy Rydzyk są inne metody aby wyrażać swoje poglądy.
Panie Oskarze, również nie zgadzam się z tym co uprawia TVN lub inne media jednak WOODSTOCK nie powinien być do tego wykorzystywany. Jeżeli jedzie Pan tam po to by tak się zachowywać to proponuję usiąść na onet i pisać głupie komentarze - jest mi za Pana wstyd, szczególnie że byłem na miejscu z dzieckiem a tyle się mówi o młodzieży, która grzecznie przyjeżdża na ten festiwal. Pan jest przykładem osób, które powinny mieć tam zakaz wstępu.

Kończąc mój komentarz - gdyby zrobił Pan to w studiu lub na ulicy jeszcze bym Panu pogratulował.
Awatar użytkownika
Szojchet

Szojchet Pon Sie 05, 2013 7:07 pm

Z tym Holocaustem to Grzegorz Miecugow deczko przesadził., ale on dobrze wie po co to powiedział... jeszcze chwila a powie: Nasze telewizje, i nasze kamienice -. o to chodziło red. Miecugow ?? Emisja "Szkła kontaktowego" z Woodstock nie było najlepszym pomysłem, ale I Pieczyński i ten Miszczak dobrze musieli skalkulować ryzyko, Opłaciło się....
Awatar użytkownika
Bokser amator

Bokser amator Pon Sie 05, 2013 7:45 pm

Dlaczego Artur Andrus nie stanął natychmiast w obronie Miecugowa, tchórzem podszyty trójkowy kabareciarz ?
Awatar użytkownika
wow

wow Pon Sie 05, 2013 8:12 pm

Załamuje mnie to, że z tym wariatem komus się chciało robic wywiad... na leczenie pana..
Awatar użytkownika
Henryk

Henryk Pon Sie 05, 2013 8:40 pm

Jak czytam te jego wypowiedzi, to jakbym czytał słowa Macierewicza. Czy ty Oskarku nie rozumiesz, że nie wszyscy są chorzy psychicznie tak jak Wy?
Awatar użytkownika
polityka polska

polityka polska Pon Sie 05, 2013 8:41 pm

Partyjno-gazecine komanda znowu w akcji wklikiwania sobie głosów poparcia.
Awatar użytkownika
DR

DR Pon Sie 05, 2013 8:48 pm

axelio czy jak cie tam jakbys mial klopot z funduszami na adwokatow daj znac pewnie sporo ludzi Ci pomoze, oczywiscie nie popierajac ataku ale za MANIFEST
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 28 gości