[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Kammel i Kałamaga poprowadzą kabaretowe show Polsatu

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
miszczak

Kammel i Kałamaga poprowadzą kabaretowe show Polsatu

miszczak Czw Sie 05, 2010 10:55 am

żal Polsatu
Awatar użytkownika
Gembal

Re: Kammel i Kałamaga poprowadzą kabaretowe show Polsatu

Gembal Czw Sie 05, 2010 12:19 pm

ŻENADA
Awatar użytkownika
wre

wre Czw Sie 05, 2010 12:37 pm

A więc gwiazda TVP teraz będzie w Polsacie za mniejsze pieniążki.
Awatar użytkownika
wydarzenia

wydarzenia Czw Sie 05, 2010 1:02 pm

Czyli idzie kompletna klapa, poplecznicy piotrusia kazali ściągnąć carycę, a nie wiedzieli, jakie ona ma umiejętności i co robiła na woro. Jak to u nas mówią - ludzie rządzący polsatem nie mają pojęcia o telewizji.
Awatar użytkownika
Kaśka

Kaśka Czw Sie 05, 2010 1:09 pm

tylko pseudogwiazdeczki z syndromem nadużywanego nadgarstka brakowało nam na ostrej
Awatar użytkownika
nikt

nikt Czw Sie 05, 2010 1:59 pm

Kammel to ciekawy i rozpoznawalny gość, a Kałamaga jest megadowcipny, co da na pewno rewelacyjną dawkę rozrywki.
Awatar użytkownika
haha

haha Czw Sie 05, 2010 4:24 pm

pan "nikt" to jednak ktoś - kamel lub PR Polsatu, nikt inny tak gniotowego komentarza nie spłodziłby.
Awatar użytkownika
Miro

Miro Czw Sie 05, 2010 5:10 pm

Pomysl cienki, ale moze ciemny lud to kupi.
Awatar użytkownika
Belfer

Belfer Czw Sie 05, 2010 10:28 pm

I to ma być Konkurencja dla " Mam talent " ! ? ! Widać , że Polsat nie uczy się na własnych błędach. Każdy kolejny szoł to kolejna kompromitacja tej stacji . Za 100 lat nie dogonią TVN-u ! :lol:
Awatar użytkownika
lol

Re: "Zabij mnie śmiechem" - Kammel i Kałamaga w nowym show Polsatu

lol Czw Sie 05, 2010 10:56 pm

Wystarczy że wyjdzie Tomasz Kammel i odrazu widownia nie wytrzyma ze smiechu ;]
Awatar użytkownika
karol2

karol2 Pią Sie 06, 2010 8:04 am

sami nie macie pojecia najpierw zobaczccie bo zenada to z was..bo nie widzieliscie a gadacie
Awatar użytkownika
olek

olek Pią Sie 06, 2010 9:49 am

Polsat=bieda telewizja
Awatar użytkownika
Bruce

Bruce Pią Sie 06, 2010 12:20 pm

Co trzeba zrobić w Polsce by zasłużyć na wilczy bilet w TV? Nie wystarczy tak jak pan K. nakraść we współpracy ze ślepo zakochaną bankierzycą milionów w telewizji publicznej? Nie wystarczy być papierowym Krypto-Wszystko? nie wystarczy dodać sobie w nazwisku jednej samogłoski by brzmiało bardziej zagranicznie? No to jaką żenadę lub zbrodnie do cholery trzeba popełnić by na dobre wylecieć?
Awatar użytkownika
Marcin

Marcin Pią Sie 06, 2010 12:25 pm

Brak pomysłów i tyle. Ja na pewno sobie odpuszczę. Tym bardziej ze względu na prowadzących. Kałamaga, mimo genialności w kabarecie, do prowadzenia programów nadaje się jak pięść do nosa - po prostu jest denny w tej roli.
Po drugie Kammela nie lubię za to kim jest, jak się traktuje jak pępek świata a ogółem go niczego się nie nadaje.
A kończywszy na tym że pomysł na program jest drętwy.
Stanowczo ludzie w Poslacie od pomysłów programowych, powinni dostać wypowiedzenie, bo wymyślają coraz głupsze programy.
A później płacz że ludzie nie doceniają ich wizji i do czegoś tam nie dorośli...
Awatar użytkownika
Bezdomny

Bezdomny Nie Sie 08, 2010 1:58 pm

Ja tu się stanowczo z Marcinem nie zgodzę. Wiadomo, kwestia upodobań, czy się lubi prowadzących czy nie ale sama formuła programu jest chyba niezła. Daje się ludziom szanse zabłysnąć i jeśli będą nieźli (chodzi mi o uczestników, a nie o prowadzących) to publiczność ich kupi i są szanse na karierę. Na pewno nie bedzie drętwo, choć niektórych uczestników pewnie będzie wstyd aż oglądać. No ale ważna jest różnorodność i cieszy nowy pomysł Polsatu.
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 88 gości