[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Żabka szykuje sklepy bez kas, sprzedawców wesprze sztuczna inteligencja

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące gospodarki

Moderatorzy: Moderator, Robin

Awatar użytkownika
po co udziwniać?

Żabka szykuje sklepy bez kas, sprzedawców wesprze sztuczna inteligencja

po co udziwniać? Sob Sty 19, 2019 3:09 am

Wolę jak było dotychczas, absolutnie nie narzekałem, nie wiem po co takie udziwnianie, ktoś się nudzi, że wymyśla takie pomysły? Żeby mnie jakieś algorytmy sztucznej inteligencji profilowały jak robię zakupy i co kupuję? Dziękuję bardzo, zdecydowanie jestem za starym stylem jaki jest obecnie.
Awatar użytkownika
Jan

Re: Żabka szykuje sklepy bez kas, sprzedawców wesprze sztuczna inteligencja

Jan Sob Sty 19, 2019 3:52 am

Po podpisaniu umowy z rydzykiem nigdy więcej do żabki
Awatar użytkownika
pavv

pavv Sob Sty 19, 2019 10:53 am

Permanentna inwigilacja! Dziękuję - nie skorzystam.
Awatar użytkownika
Pdk

Pdk Sob Sty 19, 2019 6:07 pm

Jeszcze niech dadzą robota, co będzie ludziom pakował produkty do koszyków. Po co kombinować przy czymś, co się doskonale sprawdza? Mnie jako klienta już tracą, sporo innych osób pewnie też, bo nie będą się zastanawiać o co tu kaman.
Awatar użytkownika
stary

stary Nie Sty 20, 2019 11:14 am

Super sprawa nareszcie panie kasjerki wiecej czasu poswieca rodzinie wedlug mowy dudusia z S
Awatar użytkownika
Ewelina

Ewelina Nie Sty 20, 2019 6:02 pm

A żeby z takiego sklepu się wydostać trzeba będzie dać na inteligentną (działającą pod pewnym obciążeniem) tacę o. Tadeusza?
Awatar użytkownika
prawnik

prawnik Nie Sty 20, 2019 9:12 pm

Scumbrie w tomacie, scumbrie w tomacie...
Chcieliście zakazu handlu, to go macie!

Informacje o rzezi polskich małych sklepów pierwszy przekazał fan statystyki - Janusz Piechociński. Potrzymam was w niepewności co do skali zakończeń działalności w handlu z dniem 31XII 2018r. - zajrzyjcie sobie na profil sami. Do tej pory mówiono o 4800 sklepach - ciekaw jestem, kto zgadnie, ilukrotnie zwiększyła się ta liczba.

Nie mam wątpliwości, że automatyczny sklep jest przyspieszeniem tego samego zjawiska. Skoro rząd chce zakazać handlu Żabkom - i specjalnie ku temu pisze specustawę antyżabkową - to łatwo odgadnąć reakcję. Wymyślić sklep, który ma minimalne koszty - bez ZUS, PiT, chorobowego. Sklep automat, którego nie obchodzą politycy. Któremu niczego nie można zakazać.

I tak, wolnym krokiem, przyspieszanym czasem głupotą polityków, znika kolejny zawód, w którym potrzebny był człowiek...
Awatar użytkownika
D

D Pon Sty 21, 2019 12:23 pm

"prawnik" napisał(a): Scumbrie w tomacie, scumbrie w tomacie...
Chcieliście zakazu handlu, to go macie!

Informacje o rzezi polskich małych sklepów pierwszy przekazał fan statystyki - Janusz Piechociński. Potrzymam was w niepewności co do skali zakończeń działalności w handlu z dniem 31XII 2018r. - zajrzyjcie sobie na profil sami. Do tej pory mówiono o 4800 sklepach - ciekaw jestem, kto zgadnie, ilukrotnie zwiększyła się ta liczba.

Nie mam wątpliwości, że automatyczny sklep jest przyspieszeniem tego samego zjawiska. Skoro rząd chce zakazać handlu Żabkom - i specjalnie ku temu pisze specustawę antyżabkową - to łatwo odgadnąć reakcję. Wymyślić sklep, który ma minimalne koszty - bez ZUS, PiT, chorobowego. Sklep automat, którego nie obchodzą politycy. Któremu niczego nie można zakazać.

I tak, wolnym krokiem, przyspieszanym czasem głupotą polityków, znika kolejny zawód, w którym potrzebny był człowiek...

I na takie sklepy pan ze związków wymyśli jakiś następny dumny przepis :(
Wróć do Gospodarka

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości