WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Ja

“Zabójcy długów” jesienią w TVN Style

Ja Wto Maj 22, 2012 7:28 am

Przy obecnych płacach są tacy, których stać, albo tacy, którzy muszą sobie od ust odejmować, żeby dla dzieci na jedzenie starczyło. Wredny podział, ale gratuluje tym, którym sie udało. Nie każdy kradł, wielu doszło do majatku cieżką pracą. Bardziej przydałby się program dla tych, co to mają po 5 kart kredytowych i kilka kredytów konsumpcyjnych do spłacenia. O, taki to miałby wzięcie, bo to już jest leczenie głupoty, albo niefrasobliwości. Bardziej nośne medialnie i w Polsce łatwiej o takich
Awatar użytkownika
kams

Re: “Zabójcy długów” jesienią w TVN Style

kams Wto Maj 22, 2012 8:32 am

Ja napisał(a):Przy obecnych płacach są tacy, których stać, albo tacy, którzy muszą sobie od ust odejmować, żeby dla dzieci na jedzenie starczyło. Wredny podział, ale gratuluje tym, którym sie udało. Nie każdy kradł, wielu doszło do majatku cieżką pracą. Bardziej przydałby się program dla tych, co to mają po 5 kart kredytowych i kilka kredytów konsumpcyjnych do spłacenia. O, taki to miałby wzięcie, bo to już jest leczenie głupoty, albo niefrasobliwości. Bardziej nośne medialnie i w Polsce łatwiej o takich

i właśnie o takich, którzy wpadli w pułapkę zadłużenia ten program ma byc
Awatar użytkownika
CW

CW Wto Maj 22, 2012 9:55 am

Co oni maja w TVN, że plagiat nazywają autorskim formatem? Kolejny raz. Zarówno ten program jak i wiele poprzednich w tym o metamorfozach mieszkań to nic innego jak wierne kopie programów angielskich! Niech ktoś w TVN wreszcie zajrzy do encyklopedii znaczeń i przeczyta co to znaczy "autorski". Chyba, że ma na myśli autorsko zerżnięty....
Awatar użytkownika
alusia

alusia Wto Maj 22, 2012 10:56 am

Rozrywkę zmonopolizowały rózne feemantle, talpy, two way trrafiki, endemole, potworzyły biblioteki: reality pogromcy tuszy, duszy, pożyczek, dugów, ogródków działkowych, krzywych nosów, niesmacznych zup, rozwolnionych stolców, wszystkiego. Uważają, że NALEŻY kupować od nich, ponieważ to zastrzegły.
A nie trzeba i nie WARTO.
WARTO samemu.
Powodzenia Małogosiu.
Za małą chwilę będziemy płacić licencję za pierwsze kroki, które stawia nasz berbeć, bo jakaś chora korpo to zastrzeże.
Awatar użytkownika
art

art Wto Maj 22, 2012 8:32 pm

A kiedy coś na poziomie w TVN ?!!!
Awatar użytkownika
ales

ales Śro Maj 23, 2012 7:33 pm

oczywiście pomysł ściągnięty choćby z izraelskiego "Overdraft Family". Powinni pozwać TVN. To firma, która z jednej strony bardzo pilnuje, żeby ich materiały nie znalazły się w internecie na innych niz ich własne strony,, a z drugiej kradnie ile wlezie i czerpie garściami np. z YouTube'a lub z materiałów nadesłanych przez widzów, oczywiście w jakości nieemisyjnej. Niedługo zwolnią wszystkich operatorów, montażystów, reporterów i będziemy oglądać jedynie materiały nagrane telefonem komurkowym, a w firmie zostaną sami dyrektorzy.
Awatar użytkownika
leos

leos Czw Maj 24, 2012 1:07 pm

Formaty przegrały. Po pierwsze, nie dają już gwarancji sukcesu. Grupa docelowa gdzie indziej. Poza tym kultura to przetwarzanie. Wszystko rośnie na czymś, co było.
Awatar użytkownika
ola

ola Nie Cze 24, 2012 12:20 pm

Następny program dla ogłupiałego społeczeństwa ,w naszym kraju nie chodzi o nadmiar wydawanych pieniędzy tylko o ich brak na podstawowe środki które zapewniają abyśmy z głodu nie zdechli a jełop jeden z drugim będzie tłumaczył celebrytom jak mają mniej wydawać w butikach gdzie bluzka kosztuje 300zł.
Awatar użytkownika
efka

efka Nie Lis 18, 2012 2:21 pm

Bardzo fajnie radzi pani Anna Ostaszkiewicz , tylko zapomniałą o drobiazgach. Oglądam program w tej chwili i wynalazła pani Ania zadłużonyej parze aby sobie dorobili , no i rzeczywiście dorobili , niewielkie kwoty ale bez zgłoszenia w Urzędzie Skarbowym, w ZUSie bez zgłoszenia działalności gospodarczej . naprawa komuterów i poprawki krawieckie to jest działalność gospodarcza,a więc publicznie pani Ania namawia do oszustwa. Ja prowadzę firm ,która wykonuje poprawki krawieckie i muszę płacić podatki ,składki ZUS ( jeśli ta pani pracuje już gdzieś to przynajmniej składkę zdrowotną około 250zł ). Tak samo przy naprawie komputerów. Jeśli ta pani zarobiła 120zł to nawet na skłądkę zus nie zarobiła a więc legalnie dorabiając popadłaby w jeszcze większe długi. TAKIE TO SĄ PORADY :(
Awatar użytkownika
axel

axel Wto Gru 11, 2012 12:04 am

ten program to totalne dno. Co oni tam pokazują. Problemy "biedaków" osób z dochodem po 10000zł/miesiąc co kasą szastają na lewo i prawo?
. Niech się paniusia przejdzie do babci z emeryturą 1000zł i jej długi pozabija
albo przeciętnej rodziny gdzie dwójka rodziców ledwo koniec z końcem wiąże!
Awatar użytkownika
ja.....

ja..... Nie Gru 16, 2012 1:58 pm

A czy Pani Ekspert nie przypomina Wam Pani doktor z programu TVN emitowanego jakis czas temu tj. "Zatrzymaj zegar" czy jakos tak?...tylko wlosy dłuzsze ale ten sam glos i sposob mowienia.
Moze tylko mi sie tak dziwnie rzucilo w oczy?
Awatar użytkownika
Piotr

Piotr Czw Sty 03, 2013 7:15 pm

efka napisał(a):Bardzo fajnie radzi pani Anna Ostaszkiewicz , tylko zapomniałą o drobiazgach. Oglądam program w tej chwili i wynalazła pani Ania zadłużonyej parze aby sobie dorobili , no i rzeczywiście dorobili , niewielkie kwoty ale bez zgłoszenia w Urzędzie Skarbowym, w ZUSie bez zgłoszenia działalności gospodarczej . naprawa komuterów i poprawki krawieckie to jest działalność gospodarcza,a więc publicznie pani Ania namawia do oszustwa. Ja prowadzę firm ,która wykonuje poprawki krawieckie i muszę płacić podatki ,składki ZUS ( jeśli ta pani pracuje już gdzieś to przynajmniej składkę zdrowotną około 250zł ). Tak samo przy naprawie komputerów. Jeśli ta pani zarobiła 120zł to nawet na skłądkę zus nie zarobiła a więc legalnie dorabiając popadłaby w jeszcze większe długi. TAKIE TO SĄ PORADY :(

Konwencja programu , kilkunastu minutowy odcinek, koncentrują sie głównie na problemach ludzi uwiklanych w spiralę kredytowa. Wspomina sie o umowach i zaklada, że średnio wyedukowane spoleczeństwo o tym wie. Biedna Babcia emerytka, nie ma zdolności kredytowej i nie może być bohaterka programu, bo program nie o tym.
Ekspertka jest urodziwa i atrakcyjnie sie prezentuje. Nie mam skojarzeń, jest to Nowa Mądra Twarz TVN Style.
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości