[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Zakończyły się nagrania do „Ninja Warrior Polska”. Emisja jesienią w Polsacie (zdjęcia)

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Spike

Zakończyły się nagrania do „Ninja Warrior Polska”. Emisja jesienią w Polsacie (zdjęcia)

Spike Śro Sie 07, 2019 7:43 am

Zapowiada się ciekawe widowisko, może zostanie z nami na dłużej niż jeden sezon.
Awatar użytkownika
Jan

Re: Zakończyły się nagrania do „Ninja Warrior Polska”. Emisja jesienią w Polsacie (zdjęcia)

Jan Śro Sie 07, 2019 7:50 am

Widziałem to w Niemczech. Jeśli będą takie prawdziwe akcje jak tam to będzie to niezłe. Extra
Awatar użytkownika
Ian

Re: Zakończyły się nagrania do „Ninja Warrior Polska”. Emisja jesienią w Polsacie (zdjęcia)

Ian Śro Sie 07, 2019 7:57 am

W porównaniu do Love Island to będzie hit!
Awatar użytkownika
bede to ja

bede to ja Śro Sie 07, 2019 10:45 am

Polsat wreszcie kupił licencje na hit! zapowiada się rewelacyjny program
Awatar użytkownika
Koks

Koks Śro Sie 07, 2019 10:51 am

Wreszcie jakiś super program w tej telewizji, gdzie będzie wysiłek, pot i siła. A nie gwiazdy w błotku. I Juras jako komentator to the best wybór. Brawo Polsat!
Awatar użytkownika
Łukasz

Łukasz Śro Sie 07, 2019 3:16 pm

O kolejna kopia z zagranicy, super. A nie lepiej wyemitować wersję zagraniczną show? W końcu najtaniej wyjdzie i na poziomie :)
Awatar użytkownika
Rocky

Rocky Śro Sie 07, 2019 6:27 pm

nie mogę się doczekać
Awatar użytkownika
Gość X

Gość X Sob Sie 10, 2019 4:33 pm

Szkoda, że nie The Brain, które wymagało precyzji i erudycji czasem.
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 11 gości