WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Badań Marketingowych

Moderatorzy: Moderator, Robin

Awatar użytkownika
prawdziwy Polak

Zamożni Polacy regularnie czytają gazety, „Newsweeka” i „Politykę” oraz oglądają TVN

prawdziwy Polak Czw Maj 25, 2017 1:09 am

A co tam zamożni Polacy! Prawdziwi Polacy czytają gazety dla prawdziwych Polaków i ogladają prawdziwie polskie telewizje.
Awatar użytkownika
Willy

Re: Zamożni Polacy regularnie czytają gazety, „Newsweeka” i „Politykę” oraz oglądają TVN

Willy Czw Maj 25, 2017 4:35 am

57% zamożnych Polaków radzi się przed zakupem u znajomych z Facebooka. Spadłem z krzesła! Ps. Autorom badania gratulujemy. Na własny koszt zrobiłem dodatkowo badanie preferencji owoców. 68% zamożnych Polaków oglądając telewizję je winogrona a tylko 9% agrest.
Awatar użytkownika
Bart

Re: Zamożni Polacy regularnie czytają gazety, „Newsweeka” i „Politykę” oraz oglądają TVN

Bart Czw Maj 25, 2017 6:42 am

To kolejny dowód, że te "elity" są całkowicie oderwane od polskiej rzeczywistości, takich fake treści już nikt nie czyta a jeżeli tak to tylko dla beki.
Awatar użytkownika
Aleks

Aleks Czw Maj 25, 2017 7:02 am

"Zamożni" Polacy kupiliby z dóbr luksusowych auto za 10 tysięcy dolarów. Kradzionego mercedesa?
Awatar użytkownika
wlad

wlad Czw Maj 25, 2017 7:18 am

Już wiemy co czytają zamożni Polacy, a teraz poproszę informację co czytają mądrzy Polacy.
Awatar użytkownika
A

A Czw Maj 25, 2017 7:19 am

Co to jest Luis Vuitton i Harvard Bus Review? Kto robi te błędy, znawcy marek i luksusu z Havas czy w ...?
Awatar użytkownika
ja

ja Czw Maj 25, 2017 7:41 am

Luis Vouiton? Wy nawet nazwy nie potraficie poprawnie napisać. Do tego Przekrój ulubione pismo? Dwa numery wyszły jak na razie. Burning Man jest luksusowym festiwalem? Te badania to jakiś debil robił.
Awatar użytkownika
Linn

Linn Czw Maj 25, 2017 7:42 am

Ło matko.Wysokie obcasy +Newsweek +Tvn. Porażająca dawka matrixu.
Awatar użytkownika
J.

J. Czw Maj 25, 2017 8:09 am

To pocisnąłeś.
Awatar użytkownika
ja

ja Czw Maj 25, 2017 8:09 am

Ferrari, BMW i Mercedes. Te badania były robione wśród ludzi, którzy nie mają pojęcia o markach luksusowych. Tutaj nie ma żadnej wiarygodnej informacji.
Awatar użytkownika
Gość

Gość Czw Maj 25, 2017 8:45 am

"wlad" napisał(a): Już wiemy co czytają zamożni Polacy, a teraz poproszę informację co czytają mądrzy Polacy.

A mądrzy Polacy siedzą i klepią biedę. Tacy są mądrzy.
Awatar użytkownika
dek

dek Czw Maj 25, 2017 8:49 am

affluenci - czy im w korpo dają premie za wymyślanie kretyńskich terminów?
Awatar użytkownika
ja

ja Czw Maj 25, 2017 9:17 am

W Londynie sprzedają na pniu miejsca parkingowe za 400 tysięcy funtów i to jest luksus i zamożność jak ktoś może sobie pozwolić. A tutaj wyznacznikiem jest to co sobie jakiś Polak wyobraża, że by zrobił gdyby miał te 10 tysięcy dolarów w kieszeni.
Awatar użytkownika
Ania z Poznania

Ania z Poznania Czw Maj 25, 2017 9:53 am

No to teraz rozumiem skąd biorą się takie orły jak np Ryszard z partii .N i jemu podobni. Newsweek i TVN a gdzie codzienna Gazeta Wyborcza dla bogatych Polaków ?
Awatar użytkownika
Kontestator

Kontestator Czw Maj 25, 2017 10:25 am

Czy dobrze widzę, że badanie przeprowadzono na próbie... 300 osób?

Jeśli tak, to znaczy, że nie ma ono żadnej wartości. Co pokazują takie kwiatki, jak ponad 50% osób radzących się przed zakupem u znajomych z Facebooka.
Wróć do Badania Marketingowe

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość