WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Reklamy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Pi

Zanox i Affiliate Window połączyły się w Awin, nowa platforma z działem analiz rynkowych

Pi Śro Mar 08, 2017 2:07 pm

zanox był zawsze bardzo słaby w Polsce, szczególnie w stosunku do swojego głównego konkurenta TD. mają bardzo słabe programy, na słabych stawkach (piszę to jako wydawca), bardzo długie terminy płatności i oferta (ta dla wydawców) jest źle skonstrułowana. Siecią zarządzają i pracują w niej "dzieci"
Awatar użytkownika
reter

Re: Zanox i Affiliate Window połączyły się w Awin, nowa platforma z działem analiz rynkowych

reter Pią Mar 24, 2017 12:06 pm

Wiesz co? Długo mnie nie ma w TD, ale zapamiętałem tyle, że nigdy od nich nie dostałem odpowiedzi na wysłanego maila. Programy to akurat ciężko oceniać, bo to zależy czego potrzebujesz. Kiedyś Travelplanet było w Tradedoubler, teraz jest w Zanox, czy tam Awin. Czy podobnie nie było czasami z grouponem? Jestem zadowolony. Teraz jako Awin podobno mają coś jeszcze zmieniać w płatnościach dla wydawców no ale zobaczymy
Awatar użytkownika
lep

Re: Zanox i Affiliate Window połączyły się w Awin, nowa platforma z działem analiz rynkowych

lep Pon Lip 17, 2017 4:53 pm

też mi się wydaje że to się nie tak łatwo porównać. jest sporo różnych rozwiązań, ja dopiero zaczynać i zacząłem właśnie od Awin (dawne Zanox). Trochę mnie ten komentarz zaniepokoił, ale w sumie jak na razie wszystko jest dobrze i jestem zadowolony. Zobaczymy jak będzie dalej.
Awatar użytkownika
Kris

Kris Wto Lip 18, 2017 3:01 pm

Z tego co się orientuję to AWIN to duża międzynarodowa firma. Czy ich kampanie są skuteczne zależy pewnie bardzo dużo od branży i kontekstu działań. Ale działają szeroko z wykorzystaniem marketingu efektywnościowego produktów i usług.
Awatar użytkownika
harko

harko Śro Paź 04, 2017 12:36 pm

Awin jest lepszy, niż był Zanox. Mam na myśli znacznie lepsze programy, lepsze osiągi w tych programach i suport. Podoba mi się, że coś tam ciągle dorzucają i faktycznie jest się kogo poradzić, odnośnie do optymalizowania tych kampanii. Moje wyniki są coraz lepszego, a specjalnie imponującego ruchu to ja nie mam…
Wróć do Reklama

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość