WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Public Relations

Moderatorzy: Moderator, Robin

Awatar użytkownika
Gibson

Zarobki w public relations 15 proc. w górę. 23 tys. zł dla CEO, 15 tys. zł dla dyrektora

Gibson Wto Cze 21, 2022 10:10 am

Kasa słabsza niż w osiedlowym warzywniaku, ale w sumie odpowiedzialność też mniejsza.
Awatar użytkownika
Orion

Re: Zarobki w public relations 15 proc. w górę. 23 tys. zł dla CEO, 15 tys. zł dla dyrektora

Orion Wto Cze 21, 2022 12:46 pm

Kasa w zasadzie za co? Za wciskanie kitu? Gdyby tego nie było, nic byśmy nie stracili.
Awatar użytkownika
lol kto ten ranking tworzy?

Re: Zarobki w public relations 15 proc. w górę. 23 tys. zł dla CEO, 15 tys. zł dla dyrektora

lol kto ten ranking tworzy? Wto Cze 21, 2022 4:43 pm

to są jakieś absurdalnie zaniżone stawki
5 lat temu jako specjalista zarabiałam 5K NETTO w agencji PR
a 2 lata temu jako manager prawie 8K NETTO
Awatar użytkownika
I

I Wto Cze 21, 2022 5:14 pm

"lol kto ten ranking tworzy?" napisał(a): to są jakieś absurdalnie zaniżone stawki
5 lat temu jako specjalista zarabiałam 5K NETTO w agencji PR
a 2 lata temu jako manager prawie 8K NETTO

na UoP?

To ja polecam ogłoszenia dużych agencji takich jak Monday, gdzie wynagrodzenie w ogłoszeniu dla specjalisty z 2-6 letnim doświadczeniem to 5600 ale brutto.
Awatar użytkownika
Janusz

Janusz Wto Cze 21, 2022 5:30 pm

Stawki sa znacznie wyzsze i zaczynaja sie od dyszki, nikt normalny taniej pracy nie zaczyna. Chyba, ze jakies agencyjki ze stajni pod sZyldem polska szkola zarzadzania. Lata 90 tzw.
Awatar użytkownika
Do Janusza

Do Janusza Wto Cze 21, 2022 8:09 pm

Chcesz zawnioskować o podwyżkę? Jeśli mowisz prawdę, podaj imię i nazwisko, nazwę agencji. Uwielbiam anonimowe myślenie życzeniowe podważające opinie 640 osób zweryfikowanych przez firmę doradcza.
Awatar użytkownika
Domi

Domi Śro Cze 22, 2022 1:03 pm

To chyba są jakieś sztucznie zaniżone stawki? Zarabiałam tyle jako acc exec 14 lat temu. Osoby nieco wyżej w hierarchii (ale nie ceo) już wtedy dostawały ok. dychy na rękę.
Awatar użytkownika

***** *** Sob Cze 25, 2022 9:54 pm

To jeszcze jawne drabinki płac w firmach by się przydały oraz podawanie stawek w ogłoszeniach. Do tego informacja o metodologii, bo te wartości to zdaje się dekkaratwyne, albo średnia ze średnich podawanych przez agencje.
Wróć do Public Relations

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości