[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Zastrzeżenia do nowego projektu badania rynku telewizji i radia. „JIC ma szansę powstać w I kwartale”

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Badań Marketingowych

Moderatorzy: Moderator, Robin

Awatar użytkownika
Pan Twardowski
 

Zastrzeżenia do nowego projektu badania rynku telewizji i radia. „JIC ma szansę powstać w I kwartale”

Pan Twardowski Pią Sty 18, 2019 3:17 am

Mała, niewiele znacząca do niedawna organizacja IAA próbuje zawłaszczyć nowe badanie przy aprobacie dyrektora projektu, tego samego który w Krynicy przedstawiał Członka Zarządu TVP jako przedstawiciela Telewizji Polsat. I jakoś nie napisano, że dzień później w siedzibie KRRiT spotkali się nadawcy telewizyjni i to w tak dużym gronie, że krzesła trzeba było donosić. Bez pieniędzy nadawców badanie nie przetrwa, a KRRiT się kiedyś pieniądze skończą. No chyba że ten sam pan, który do niedawna chwalił się, że zarobił krocie na istnieniu dwóch badań teraz włoży w to swoje pieniądze. A może znów wydoi sytuację, weźmie swoje a za chwilę z podwójną siła będzie głosił w opozycyjnych mediach, że to dojna zmiana jest? To jest ta neutralność polityczna i światopoglądowa w wydaniu hipokrytów. Warto jeszcze wrzucić na bęben nazwisko Prezesa IAA. Tak, tak, to syn tego polityka zakładającego kiedyś Platformę Obywatelską.
Awatar użytkownika
Taniej
 

Re: Zastrzeżenia do nowego projektu badania rynku telewizji i radia. „JIC ma szansę powstać w I kwartale”

Taniej Pią Sty 18, 2019 11:44 am

by było jeno publikować oficjalny komunikat o oglądalności nadsyłany co miesiąc z Nowogrodzkiej. Ale przecież nie chodzi o taniość.
Awatar użytkownika
PL
 

Re: Zastrzeżenia do nowego projektu badania rynku telewizji i radia. „JIC ma szansę powstać w I kwartale”

PL Pią Sty 18, 2019 8:11 pm

Koniec z Nielsenem
Awatar użytkownika
rybyniepływająbrzuchemdogóry
 

Re: Zastrzeżenia do nowego projektu badania rynku telewizji i radia. „JIC ma szansę powstać w I kwartale”

rybyniepływająbrzuchemdogóry Pią Sty 18, 2019 11:08 pm

Niech startują. Niech wydadzą pieniądze. Potem się to wrzuci na bęben i będzie mnóstwo pięknych nagłówków. Co badanie to nagłówek. Tak to można tylko przegrać.
Wróć do Badania Marketingowe

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości