WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Internetu

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Hehehehe

Zbigniew Ptaszyński i Monika Lech odchodzą z Grupy Onet-RASP

Hehehehe Czw Lis 19, 2015 8:51 am

Hehehehe. Czyli po staremu. Print wie lepiej?
Awatar użytkownika
ekspert

Re: Zbigniew Ptaszyński i Monika Lech odchodzą z Grupy Onet-RASP

ekspert Czw Lis 19, 2015 9:28 am

żałosne zmiany
Awatar użytkownika
Dziadek Hobbit

Dziadek Hobbit Czw Lis 19, 2015 10:46 am

żewnie się zrobiło. Kierunek przynajmniej właściwy.:-)
Awatar użytkownika
Fan jowana

Fan jowana Czw Lis 19, 2015 11:35 am

Jovan thx!
Awatar użytkownika
Rr

Rr Czw Lis 19, 2015 1:46 pm

Eee tam. Mamy Jovana!
Awatar użytkownika
Patrycja

Patrycja Czw Lis 19, 2015 2:00 pm

Powodzenia Monia!!!!! :) Trzymam kciuki :)
Awatar użytkownika
Ja

Ja Czw Lis 19, 2015 2:41 pm

Powodzenia Monika! Każdy dla kogo będziesz pracowała właśnie wygrał fortunę. A onet przegrywa z każdą kolejną kompetentną osobą którą wypuszcza. Kiedyś może zrozumieją, że gazetowcy się nie znają
Awatar użytkownika
@elCapitan

@elCapitan Czw Lis 19, 2015 4:44 pm

Starzy printowcy wam pokażą jak się robi digital kochany Onecie, starzy printowcy!
PS wszyscy wiedzą że to cały czas tylko część komunikatów o zmianach. Czekamy na więcej
Awatar użytkownika
Prasoznawca

Prasoznawca Czw Lis 19, 2015 5:38 pm

Czyli Gebels szaleje a złotowłosy nadal nic nie kuma. Szkoda tylko tych ludzi że dali się zwieść mrzonkom. A jak widać MIP nadal nie ma pomysłu na ten biznes. Dramat pani Edyto, Jacku. Pl prostu pomyłka.
Awatar użytkownika
ix

ix Czw Lis 19, 2015 5:39 pm

A może by tak w końcu zmienić zarząd MIP-u. Tak to powinno zadziałać.
Awatar użytkownika
pavv

pavv Czw Lis 19, 2015 7:59 pm

digital publishing director, retail integration and logistics director... WTF???
Awatar użytkownika
Radi

Radi Czw Lis 19, 2015 10:29 pm

Nie da się opisać wspomnień o moniki tatuażu, a tak na serio - to była jedna z najbardziej profesjonalnych osób z branży internetowej, która zaczęła od wydawcy a zaszła bardzo wysoko, za co należy się pełny szacunek. Monika przypominała mi zawsze Melise Mayer z Yahoo, bo sądziłem, że kiedyś obejmie władzę jak właśnie Melisa-) Szkoda, bo papierowcy nie do końca czują internet, ale to już decyzje właścicieli, którzy rękami "polskich żołnierzy" czyszczą firmę -) Te odejścia i inne pokazują proces jaki zachodzi w mediach, a mianowicie, przejmowanie firm przez kapitał zagraniczny (pełnoprawny i na nasze polskie życzenie), i spoglądanie na nich jako element generowania zysków za wszelką cenę nie zależnie od merytoryki ludzi, którzy na zawsze opuszczają tą branżę-). Tak kiedyś marzyłem, że to my będziemy przejmować, awansować, kupować, robić ekspansję ale się przeliczyłem, niestety nie nauczyliśmy się patrzeć długoterminowo i dlatego sprzedajemy, a nie kupujemy i budujemy. Ofiary są właśnie tutaj - w mediach tego procesu. Zawsze tam był wyzysk i niskie pensje, ale ludzie jacy tam pracują i pracowali byli wspaniali -) Nigdy nie jest za późno żeby zmienić branżę -)
Awatar użytkownika
Wirtualna ich weźmie

Wirtualna ich weźmie Czw Lis 19, 2015 10:47 pm

Na bank weźmie ich WP, tam ponoć szukają nowej osoby na dyrektora działu lifestyle
Awatar użytkownika
GZM

GZM Czw Lis 19, 2015 11:32 pm

Wydaje mi się, że nie ważne skąd kto się wywodzi, czy z printu czy z onlinu. Wszyscy prezesi oczekują natychmiostowych efektów, bo kopci im się pod tyłkiem. Główny lekarz i uzdrowiciel, robi nerwowe ruchy, aby przetrwać, a w efekcie porusza się jak słoń w składzie porcelany. Dobrzy ludzie, albo sami odchodzą, albo wywala się ich tylko dlatego, że mają inne zdanie i pokazują ich (jego!) błędy. Ilu ludzi pozbył się MIP na własną prośbę, ilu !!!! Czy ktoś potrafi to przeliczyć? Panie Jacku, Pani Edyto, Wasze brakujące przychody, poszły razem z ludżmi, których pozwoliliście się pozbyć. Amen
Awatar użytkownika
zawiedziony

zawiedziony Pią Lis 20, 2015 1:09 am

A to co zrobili z MIP-em to przykład jak rozkłada się firmę. Czy nikt tego nie widzi????
Zapytajcie się nas, MY wszyscy już mamy dość tej pracy. Teraz robi się tylko to co się musi - zero motywacji i jedna beznadzieja. Brawo ZARZĄD!!!!!
Wróć do Internet

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość