WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telekomunikacji

Moderatorzy: Moderator, Robin

Awatar użytkownika
haha

Zdrożeją telewizory i smartfony - przez opłatę na rzecz artystów

haha Pią Wrz 20, 2013 12:55 am

Ja osobiście jestem za likwidacją ZAiKS, SAWP oraz ZPAV. Za dużo tych stowarzyszeń robiącym wszystkim dobrze.
Awatar użytkownika
morlok

Re: Zdrożeją telewizory i smartfony - przez opłatę na rzecz artystów

morlok Pią Wrz 20, 2013 1:42 am

Upadli na łeb?
Awatar użytkownika
oburzony

oburzony Pią Wrz 20, 2013 5:38 am

Złodziejstwo w biały dzień! Mistewicz ma rację - świat się zmienia i aby beneficjentami byli wszyscy twórcy treści nie da się tak ustanowić prawa by było to dla wszystkich twórców sprawiedliwe. Teraz te wszystkie organizacje "ciągną" pieniądze od kogo się da niejako opodatkowując wielokrotnie każdego z nas. Haracz płacą nadawcy, reemitenci np. telewizje kablowe a teraz okazuje się, że jeszcze muszą płacić "producenci broni", którą "ostrzeliwani" jesteśmy z każdej strony. ..
Awatar użytkownika
E

E Pią Wrz 20, 2013 7:39 am

Przecież ich twórczość wlasnie polega na sciaganiu tych swoich % bez nakładów pracy czyli dalej po staremu - czy sie stoi czy sie leży ........
Awatar użytkownika
tomi

tomi Pią Wrz 20, 2013 7:57 am

Tak tyko ta pani nie powiedziała że zarobki nasze nie są na poziomie Uni Europejskiej i dla czego mam dopłacać jak kupuje płytę jakiegoś wykonawcy to już płace prawa autorskie jest to kolejna bzdura w naszym kraju i wyłudzenie kasy od biednych ludzi
Awatar użytkownika
fd

fd Pią Wrz 20, 2013 8:10 am

Złodzieje z PO! Przewraca im się, nie napiszę gdzie.
Awatar użytkownika
wyjade z Polski bo tu złodzieje i bandyci.

wyjade z Polski bo tu złodzieje i bandyci. Pią Wrz 20, 2013 8:14 am

Kolejny pomysł na okradanie narodu. Ciągle tylko pomysły jak wyrwać pieniądze od mas. Jesteśmy żałosnym krajem.
Awatar użytkownika
Yogi

Yogi Pią Wrz 20, 2013 8:23 am

Co prawda często korzyztam z tabletu, czytam, piszę, jak teraz, ale praktycznie nigdy nie korzystam z mniej lub bardziej radosnej "tfórczości" artystów. Pewnie należę do mniejszości, ale płacić będę musiał. Chore, ale raczej nikt i nic tego nie zmieni.
Awatar użytkownika
obywatel

obywatel Pią Wrz 20, 2013 8:24 am

Artyści dostają przecież już tantiemy z ZAIKS i tp... Weźcie w tym ministerstwie zainwestujcie lepiej w leczenie swoich chorych głów.. Choć marna nadzieja, ze wam coś pomoże
Awatar użytkownika
takSobieMyśle

takSobieMyśle Pią Wrz 20, 2013 8:29 am

To terazjuz czas (zgodnie z postępem technologicznym) znieść opłaty od kserokopiarek...
Awatar użytkownika
Prasoznawca

Prasoznawca Pią Wrz 20, 2013 9:06 am

Ministry z "dziedzictwa" Narodowego, są chyba dziedzicznie obciążeni. Nowy podatek pod pięknym hasłem, z którego żaden artysta nie zobaczy ani grosza. Przykładów można mnożyć: podatek drogowy nie drogi, składka zdrowotna nie ochronę zdrowia, itp.... "Polska to taka dziwny kraj..."
Awatar użytkownika
maghister

maghister Pią Wrz 20, 2013 9:24 am

No i czym to się różni od sutenerstwa czy alfonsa ??? Jedno jest ścigane a drugie otrzymuje status prawa !!! W zasadzie porównać to można do mafii, która łazi po różnych "sklepikach" i ściąga haracz !!! Najgorsze, że władza w tym uczestniczy i wspiera to badziewiaste aktorstwo !!! Ja wyznaczę też opłatę - za to że jestem i żyję i płacę podatki - za wciskanie w uszy to czego nie pragnę i zmuszanie mnie abym się prostytuował z jakimś "telewizorem" !!!
Awatar użytkownika
@bezczelny

@bezczelny Pią Wrz 20, 2013 9:39 am

Nie chcę płacić na Hołdysa.
Awatar użytkownika
kurka wodna

kurka wodna Pią Wrz 20, 2013 9:55 am

Wrocław przeprasza za Zdrojewskiego. :x
Awatar użytkownika
Jerzy

Jerzy Pią Wrz 20, 2013 10:36 am

No tak nie nadążamy za rozwiązaniami już dawno wprowadzonymi w całej unii. Ciekawe, że zawsze idziemy w kierunku podnoszenia lub wymyślania nowych podatków. Chciałbym w tym miejscu przypomnieć, że jesteśmy daleko w ogonie jeśli idzie o zarobki i renty. Państwo na pierwszym miejscu musi teraz pomyśleć o zarobkach a nie kolejnych podatkach nie wspomnę już o dopłatach dla rolników. Gdy będę zarabiał 3000,-zł na rękę to i będzie mnie stać dopłacić do telewizora te 30,-zł. To jest jedyna i rozsądna droga do podnoszenia dobrobytu naszego kraju bo jak ja będę zarabiał to i państwo.
Wróć do Telekomunikacja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości