WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Aba

Zimowa ramówka TVP. Jacek Kurski stawia na „Sanatorium miłości” i „Voice Kids”

Aba Sob Gru 14, 2019 11:01 am

Nareszcie jakiś myślący człowiek. Nie wiem kto w ogóle wymyślił zimowe przerwy, jeśli w zimę najczęściej się ogląda telewizję. TVP ma ogromną szansę wygrać tę zimę, czego jej życzę.
Awatar użytkownika
Sylwia

Re: Zimowa ramówka TVP. Jacek Kurski stawia na „Sanatorium miłości” i „Voice Kids”

Sylwia Sob Gru 14, 2019 12:38 pm

"Lewak" napisał(a): Czemu tvn i Polsat śpią? Mają gdzieś swoich widzów czy nie mają nic ciekawego do zaproponowania?

Nie mam pojęcia i szczerze mówiąc mam to gdzieś. Za to cieszę się, że TVP ma doskonałą ramówkę dla każdego. A na sylwestra znowu Zenek!
Awatar użytkownika
tori

Re: Zimowa ramówka TVP. Jacek Kurski stawia na „Sanatorium miłości” i „Voice Kids”

tori Sob Gru 14, 2019 1:01 pm

nie chodzi o to, czy to Kurski czy ktoś inny wprowadził.
Ważne, że to bardzo dobre posunięcie. Najwięcej ludzi ogląda TV w weekendy zimowe.
To chyba oczywiste.
Dlatego The Voice Senior czy The Voice Kids będą miały bardzo dobre wyniki - przy braku jakiejkolwiek konkurencji.
Awatar użytkownika
hehehe

hehehe Sob Gru 14, 2019 1:21 pm

"Sylwia" napisał(a): Za to cieszę się, że TVP ma doskonałą ramówkę dla każdego. A na sylwestra znowu Zenek!

- to mówiłem ja, Jarząbek Wacław !
...
wielu jest takich Jarząbków w TVPiS, wielu !
Awatar użytkownika
pixy

pixy Sob Gru 14, 2019 2:40 pm

Jak patrzę na program telewizyjny TVP czy innej stacji to odechciewa się oglądać czegokolwiek. Same badziewne showy, teleturnieje czy kiepskie polskie seriale. Filmy tylko późno w nocy i to też nie najlepsze. Przerwa świąteczna czy sylwester to prawdziwa tragedia w telewizji. Wiem, marudzę, ale jak tu nie marudzić skoro żadna telewizja nie zaspokaja ambicji programowych? Pośmiać się też nie ma z czego tak wszystko jest drętwe i w nastroju pogrzebowym. Jestem za młoda na programy dla emerytów.
Awatar użytkownika
buuuhahahaha

buuuhahahaha Sob Gru 14, 2019 4:13 pm

Sanotorium miłości program skierowany do odbiorcy TV PIS. Starych dziadków ze wsi po podstawówce.
Awatar użytkownika
Gość X

Gość X Sob Gru 14, 2019 4:30 pm

Ja czekam na "Va Banque".
Awatar użytkownika
lol

lol Sob Gru 14, 2019 4:38 pm

Jest Jacek, jest misja dla emerytów :lol
Awatar użytkownika
rycho

rycho Sob Gru 14, 2019 9:34 pm

Od wczoraj tv Polonia niedostepna jest w USA. Ciekawe kiedy bedziemy mogli tam ogladac polska telewizje.
Awatar użytkownika
ja

ja Sob Gru 14, 2019 11:56 pm

"lol" napisał(a): Jest Jacek, jest misja dla emerytów :lol

I dobrze, emerytom też się coś należy, a przez stacje komercyjne są od lat pomijani.
Awatar użytkownika
żenada

żenada Nie Gru 15, 2019 8:41 am

Czy naprawdę w każdym wydaniu Wiadomości Jacek Kurski, musi zaistnieć ze swoją drugą żoną Joanną (kiedyś Klimek)? Ciekawe co czują wtedy dzieci obojga z ich pierwszych małżeństw?
Awatar użytkownika
TS

TS Nie Gru 15, 2019 12:20 pm

Megaloman
Awatar użytkownika
Sebastian

Sebastian Nie Gru 15, 2019 6:44 pm

Nie tylko TVP z tą ramówką. Polsat organizuje program "Cztery wesela" oraz "Emsi na tropie" (tylko nie wiem czy planowali pokazać tylko odcinek z Dodą czy nowe odcinki). Ale super że TVP pokazuje niektóre programy co miały trafić na jesień , ale pory emisji było zajęte i zdecydowanie wyszło na grudzień , ale można obejrzeć. Pozycje jak Archiwista czy jakiś teleturniej co będzie wracać to można by potraktować jako program do wiosennej ramówki. Ale dobrze że ta stacja jakakolwiek zdecydowała się pokazać program dany wcześniej czy czekać niecierpliwie na wiosnę czy to druga połowa lutego czy początek marca.
Awatar użytkownika
BW

BW Nie Gru 15, 2019 10:29 pm

"żenada" napisał(a): Czy naprawdę w każdym wydaniu Wiadomości Jacek Kurski, musi zaistnieć ze swoją drugą żoną Joanną (kiedyś Klimek)? Ciekawe co czują wtedy dzieci obojga z ich pierwszych małżeństw?

Piękna kobieta
Awatar użytkownika
kamil

kamil Pon Gru 16, 2019 12:57 am

"BW" napisał(a):
"żenada" napisał(a): Czy naprawdę w każdym wydaniu Wiadomości Jacek Kurski, musi zaistnieć ze swoją drugą żoną Joanną (kiedyś Klimek)? Ciekawe co czują wtedy dzieci obojga z ich pierwszych małżeństw?

Piękna kobieta

Żon poprzednich prezesów nie pokazywano, zachowywano pewien umiar, prezes jest od zarządzania a nie lansowania się w mediach.
Telewizja powinna pokazywać wiadomości z polski a nie tylko te, które dla nich wygodne, gdzie ostatnio było widać przesyt np. Eurowizji
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości