WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące gospodarki

Moderatorzy: Moderator, Robin

Awatar użytkownika
poinformowany

Źle napisane CV przekreśla szanse na pracę. Musi być dopasowane do konkretnej firmy

poinformowany Śro Kwi 05, 2017 9:49 am

Wystarczy mieć kilku kumpli w rządzącej partii i żadne CV jest niepotrzebne.........
Awatar użytkownika
greg

Re: Źle napisane CV przekreśla szanse na pracę. Musi być dopasowane do konkretnej firmy

greg Śro Kwi 19, 2017 12:41 pm

gucio prawda.... szkoda czasu na dopasowywanie CV bo wystarczy, że pracodawca widzi jakie kandydat ma wymagania płacowe i na tej podstawie wybierają na rozmowę. Mam duże doświadczenie, wiele kursów i certyfikatów. Na 100 wysłanych CV miałem 3 rozmowy z któych i tak nic nie wynikneło, a potem na linkedinie widzę, iz na to stanowisko przyjeli ukraińca lub człowieka z gorszymi umiejętnościami.
Awatar użytkownika
Magdalena

Re: Źle napisane CV przekreśla szanse na pracę. Musi być dopasowane do konkretnej firmy

Magdalena Śro Gru 20, 2017 1:12 pm

Ja swoje cv zrobiłam na szybkiecv i wygląda świetnie. Na stronce są wskazówki co i jak rozmiescic i napisać, a przy wersji premium dodatkowe szabloniki wyskakują :)
Awatar użytkownika
Eryk

Eryk Śro Gru 20, 2017 2:55 pm

Poinformowany trochę przesadzasz :) Z dobrym cv wszedzie ma się szanse. Ja tez pisałem na szybkiecv i wyszło super. Zainteresowało to pracodawce na tyle, ze zaprosil mnie na rozmowe i dostałem etat ;p
Awatar użytkownika
Tomasz

Tomasz Śro Sty 03, 2018 12:03 pm

Przy cv rzeczywiscie wypadaloby sie postarac bo od niego glownie zalezy czy dostaniemy prace.. Ja w ogole nie mam glowy do takich rzeczy wiec korzystalem ze strony internetowej, chyba szybkiecv sie nazywala, czy cos takiego
Wróć do Gospodarka

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości