[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - „Złomowisko PL” hitem Discovery Channel

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
nareszcie

Re: „Złomowisko PL” hitem Discovery Channel

nareszcie Pon Lut 27, 2017 12:07 pm

Nareszcie zaczęli usuwać piractwo Złomowiska. Z Youtube pięknie poznikały nielegalne odcinki.
Awatar użytkownika
filuś

filuś Pon Lut 27, 2017 12:52 pm

Widzę, że program znalazł sobie niszę widowni wśród mieszkańców PeGeeRów, zaniedbując dotychczasowych fanów zainteresowanych nowinkami naukowymi. Skoro tym ma zajmować się Discovery, to raczej nie pojawi się ponownie na mojej liście kanałów. Na całe szczęście jest jeszcze prawdziwy program popularno-naukowy... Planete+ bez reklam co 10 minut, z programami przypominających dawne świetne czasy Discovery... Pamiętacie "Poza rok dwutysięczny"? Kiedyś na takie dziadostwo (czyt. paradokument "Złomiarze") zdecycowało się czasopismo "Wiedza i Życie", gdy pojawił się "Focus" (czasopismo o nowinkach naukowych dla gimbów i gospodyń domowych). I zniżyli swe loty, to intelektu muszki owocówki. Stracili czytelnika. Na całe szczęście szybko zorientowali się, że nie tędy droga i powrócili do pierwotnego poziomu. Od ponad roku znów zaczytuję się w "Wiedzy i Życie". A Fokusy, Świat Życia dedykuję obecnemu Discovery. Niestety amerykanie zniszczyli wiele wartościowych programów... MTV, w której nie ma muzyki.... CNN, gdzie pozostała tylko propaganda... Szkoda.
Awatar użytkownika
Siwy

Siwy Wto Lut 28, 2017 8:22 pm

Ten program to mistrzostwo wszechświata!!!
Awatar użytkownika
mgr inż. arch

mgr inż. arch Czw Sty 18, 2018 4:06 pm

Odjazd! Uzależniłem się od tego paradokumentu. Nic w całej polskiej TV nie przykuwa mnie tak jak ten program. I wcale nie jestem mieszkańcem byłego PeGeRu tylko mieszkańcem topowej polskiej metropolii z wykształceniem jak w nicku. Mam 40 i ten program otwiera mi powoli oczy na życie - najchętniej rzucę w cholerę to co robię i zacznę jak Marek z Edkiem piąć się powoli do góry tam gdzie są szefowie Olmetu czy Piotrostalu.. ;) Świetny program, świetnie zrealizowany ze świetnym doborem ludzi. Wszystkie ekipy są odjazdowe chociaż wiadomo - PRAWDZIWI KRÓLOWIE ZŁOMOWEGO BIZNESU SĄ TYLKO DWAJ - MAREK I EDEK !!! :)))
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 59 gości