WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Ja_2022

"Złotopolscy" znów na antenie Dwójki. TVP chce wypromować dokument o Annie Przybylskiej

Ja_2022 Wto Lip 26, 2022 6:47 am

Jakie to chore by emitować serial ze względu na jedną aktorkę nie od początku i tylko wybrane odcinki bez ciągłości wydarzeń. Już widzę jak tłumy będą tylko dla Przybylskiej oglądały.
Awatar użytkownika
Placowy

Re: "Złotopolscy" znów na antenie Dwójki. TVP chce wypromować dokument o Annie Przybylskiej

Placowy Wto Lip 26, 2022 8:24 am

"Ja_2022" napisał(a): Jakie to chore by emitować serial ze względu na jedną aktorkę nie od początku i tylko wybrane odcinki bez ciągłości wydarzeń. Już widzę jak tłumy będą tylko dla Przybylskiej oglądały.

Dyrektor programowy Krystuś promuje robiony przez siebie film. Nikt nie widzi w tym nic "tenteges"? :D
Awatar użytkownika
Karolina

Re: "Złotopolscy" znów na antenie Dwójki. TVP chce wypromować dokument o Annie Przybylskiej

Karolina Wto Lip 26, 2022 9:33 am

Słabe to
Awatar użytkownika
ania28

ania28 Wto Lip 26, 2022 1:25 pm

Pomysł dobry ale to jakieś chore jest .Jak można emitować serial od 55 odcinka? to tak jakby puścić mecz piłkarski od 55 minuty
Awatar użytkownika
O Magdalena

O Magdalena Wto Lip 26, 2022 2:40 pm

Nie tylko ze względu na nią. Z serialem pożegnało się wielu aktorów którzy odeszli na zawsze
Awatar użytkownika
aas

aas Wto Lip 26, 2022 6:48 pm

na tvp seriale codziennie leci i to od 1 odcinka
Awatar użytkownika
seba

seba Wto Lip 26, 2022 9:00 pm

"Przybyl" napisał(a): Oho tvp ociepla sie na trupie przybylskiej. Zenujace. Zreszta z anki zadna aktorka, ladna i mila, ale bez wiekszego talentu aktorskiego.

dokładnie chciałem to napisać
to tak jakby obecnie się podniecać kimś z jakiegoś paradokumentu
Marylka może i ładna ale gry aktorskiej w tym nie było
Awatar użytkownika
martin

martin Wto Lip 26, 2022 9:39 pm

nalżało by wy prdkować kolnom wersje roźki pl na wszom meldje
Awatar użytkownika
zenek

zenek Śro Lip 27, 2022 8:20 am

"aas" napisał(a): na tvp seriale codziennie leci i to od 1 odcinka
Na kanale STOPKLATKA (w naziemnej DVB-T2) leci ten serial od dawna.
Awatar użytkownika
Geo38

Geo38 Wto Sie 09, 2022 5:40 pm

Ja bym chciał plebanię od 1 odcinka i zlotopolskich od 1 odcinka w vod tvp
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 12 gości