[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Złóż życzenia z Radiem Zet

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
stanik15

Re: Złóż życzenia z Radiem Zet

stanik15 Nie Cze 02, 2013 9:21 am

ZAWITAŁ DZIONEK NA NIEBIE.ACH!JAKŻE JA LUBIĘ CIEBIE!NIOSĘ Z MEJ DUSZY ŻYCZLIWEJ WIANEK ŻYCZEŃ DLA CIEBIE !!!NIECH CI JASNE SŁOŃCE ŚWIECI,ŻYJ SZCZĘŚLIWIE WŚRÓD RADOŚCI NIECH CI CZAS, JAK STRZAŁA LECI,PEŁEN UCIECH POMYSLNOŚCI.ŻYCZY KOCHAJĄCY CIĘ STASZEK!!!!!!!!!!!!!!!
Awatar użytkownika
Matyśka

Matyśka Pią Cze 21, 2013 10:12 am

kochanemu tacie najlepsze życzenia
Awatar użytkownika
robert-sz

robert-sz Pią Cze 21, 2013 10:32 am

Pragnę cię moja zono jesteś moim skarbem i światłem w życiu. to dla ciebie Matylda
Awatar użytkownika
agnieszka szewczak

agnieszka szewczak Czw Wrz 12, 2013 12:21 pm

kochanej córce Marcie z okazji 18 urodzin
Nadszedł dzień, na który długo czekałaś
Byłaś dzieckiem, a dziś dorosłą się stałaś
Dziś świat otwiera przed Tobą drzwi
Do kolorowych, choć odważnych dni!

Wielka radość i sielanka
Możesz szaleć aż do ranka
Koniec barier, ograniczeń
Być dorosłą-TO JEST ŻYCIE!
Awatar użytkownika
KOKA

KOKA Sob Paź 12, 2013 11:49 am

WITAM SERDECZNIE,MÓJ KOLEGA MA URODZINY 30 PAZDZIERNIKA I CHCIAŁABYM ZŁOZYCZ ZYCZENIA POPRZEZ RADIO ZET,ZEBY ZADZWONILI DO NIEGO,NIE MIESZKAM W POLSCE ,JAK MAM TO ZROBIC?DZIEKUJE I POZDRAWIAM SERDECZNIE
Awatar użytkownika
beata

beata Śro Gru 04, 2013 12:48 pm

Pragnę złożyć najserdeczniejsze życzenia dla mojego kochanego tatusia Czesława, który właśnie dziś obchodzi Barbórke. Dodam że od 7 lat jest już emerytowanym górnikiem kopalni Staszic i teraz sobie odpoczywa w pięknej wioseczce czyli w Twardorzeczce.
Sto lat tatusiu,

Całuje, córka Beata i Agnieszka z Katowic
Awatar użytkownika
ryszard.

ryszard. Sob Lut 15, 2014 10:57 am

dla.anny.samusionek.ot.ryszarda.stępniaka.z.gliwic.aniu.prosze.otwom.ręke.i.serze.ryszard.dla.ani.tak.cię.koham.tak.cięlubię.że.za.tobę.buty.gubie.koham.sie.anno.barzo.wyjz.zamnie. prosze.ryszard.adr.dl.ani.czwartaków.7/20.gliwice.ryszard.
Awatar użytkownika
ryszard.stępniak.

ryszard.stępniak. Sob Lut 22, 2014 6:39 pm

anno.samusionek.danuto.pozdrawiam.sie.goronso.mosno.sałuię.twe.kohane.serduszko.aniu.prosze.otwom.ręke.iak.i otwoje.serse.wyjz.zamnie.błagam.kohamsie. barzo.prosze.opiosenke.sersa.do.sersa.grazyn.śwjtał.
Awatar użytkownika
AGNIESZKA

AGNIESZKA Pią Mar 28, 2014 9:33 pm

29 marca 2014 mamy 6 rocznice ślubu chciałam zaskoczyc ukochanego ADAMA jakimś wyjątkowym gestem wyznaniem jak bardzo Go KOCHAM i cieszę się ze go mam tak rzadko ostatnio mu to wyznaje wiec chciałabym wykrzyczeć na cały świat ze jest największym szczęściem jakim mnie obdarzył mnie los
Awatar użytkownika
AGNIESZKA

AGNIESZKA Pią Mar 28, 2014 9:36 pm

29 marca 2014 mamy 6 rocznice ślubu chciałam zaskoczyc ukochanego ADAMA jakimś wyjątkowym gestem wyznaniem jak bardzo Go KOCHAM i cieszę się ze go mam tak rzadko ostatnio mu to wyznaje wiec chciałabym wykrzyczeć na cały świat ze jest największym szczęściem jakim obdarzył mnie los
Awatar użytkownika
monika_

monika_ Pon Mar 31, 2014 3:40 pm

Chciałabym złożyć sobie życzenia z okazji moich pięknych 15 urodzin <3 wszystkiego najlepszego wszystkim którzy dzisiaj obchodzą urodziny :*
Awatar użytkownika
Ania Kosmala

Ania Kosmala Wto Kwi 22, 2014 6:25 pm

Pozdrowienia dla wszystkich znajomych chłopaków z którymi się spotykałam na randkach proszę o piosenkę Impress-Asiu kochanie
Awatar użytkownika
miki kogelmogel

miki kogelmogel Czw Maj 01, 2014 8:07 pm

Najlepszego maja marzenie mirce i michaline
Awatar użytkownika
henryk

henryk Sob Maj 10, 2014 9:36 am

pozdrowienia dla SYLWI I ANETY Z RYPINA . WSZYSTKIEGO CO DOBRE . MIŁEGO DZIONKA . POZDRAWIAM
KIEROWCA 40 T MERCEDESIKA :P

MOZNA PROSIC DLA NICH UTWÓR kelly family fell in love with an alien BARDZO GO LUBIMY JEST PIEKNY
Awatar użytkownika
Ania Kosmala

Ania Kosmala Wto Maj 13, 2014 8:21 pm

poproszę o piosenkę ta dziewczyna i ja to nie prawda i dedykację dla mojego ul. przyjaciela M. Postka z lublinaod A.Kosmali
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 13 gości