[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Złóż życzenia z Radiem Zet

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
dorota

Re: Złóż życzenia z Radiem Zet

dorota Wto Maj 10, 2016 3:25 pm

chcę zamówić piosenkę na urodziny dla Kogoś kto bardzo mi pomógł pisałam do Was i zero odpowiedzi jak to zrobic , bo to juz pojutrze
Awatar użytkownika
Renata

Renata Pią Lip 13, 2018 2:00 pm

Renata z Krakowa ,Kochanie dziś są Twoje 50-te urodziny , powinniśmy być dziś razem i świętować a jednak tak nie jest . CHCĘ CI PRZESŁAĆ moją całą miłość , podziękowania za to że jesteś , życzę ci, dużo zdrowia , uśmiechu , spełnienia najskrytszych marzeń , wspaniałych ludzi których będziesz spotykał na swej drodze, jak najwięcej chwil spędzanych razem i tego abyś nigdy się nie zmieniał , Kocham Cię Wojtuś
Awatar użytkownika
ANETA

ANETA Pią Kwi 23, 2021 9:07 am

Z OKAZJI DZISIEJSZEGO ŚWIĘTA NAJSERDECZNIEJSZE ŻYCZENIA DLA KOCHANEGO MĘŻA WOJTKA,(KOCHAM CIE BARDZO JESTEŚ MOIM SŁONECZKIEM NA ZIEMI )
I NAJLEPSZEGO TATY NA ŚWIECIE ŻYCZYMY CI ZDRÓWKA I SPEŁNIENIA MARZEŃ ŻYCZY ŻONA ANETA KLAUDIA I ŁUKASZ
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 15 gości