WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
j

Re: Zmarł Andrzej Wajda, kanały Telewizji Polskiej przypominają jego filmy

j Pon Paź 10, 2016 5:25 pm

Na głowę bym chyba musiał upaść żeby z własnej woli Pana Tadeusza oglądać.
Awatar użytkownika
deKODer

deKODer Pon Paź 10, 2016 6:32 pm

TVP udowadnia, że jest prawdziwą, narodową, patriotyczną telewizją. I taką być powinna, takiej reakcji od niej oczekiwałem :!: Andrzej Wajda wniósł ogromny wkład do polskiej kultury i bardzo dobrze, że kanały TVP zmieniają ramówki, żeby w dobrym czasie antenowym uczcić pamięć o tym Wielkim Człowieku.

I w nosie mam, jakie to wszystko będzie miało słupki oglądalności :!: Zostawmy słupki telewizjom komercyjnym, niech się ze sobą prześcigają w tworzeniu coraz bardziej tandetnych programów dla masowej próżni intelektualnej, a TVP powinna być misyjna :!: :!: :!: I dzisiaj wieczorem będzie misyjna.
Awatar użytkownika
z paczki

z paczki Pon Paź 10, 2016 9:57 pm

czemu nikt nie nie mówi jak Andrzeja Wajdę wspomniała szefowa Wiadomości Pani Paczuska ...ta Pani redaktor, niezłomna szefowa i narodowa sługa medialny. Ta misyjna Dama dbająca o takt i kulturę oraz jasny przekaz :-) wstyd i kompromitacja!!!
Awatar użytkownika
ja

ja Wto Paź 11, 2016 3:31 am

Jak to nikt nie mówi,chłusnąłeś pomyjami i ok...
Dekoder,nic dodać nic ująć,niezależnie od tego co robił obecnie i co o tym sądzić,a mówić o tym tez można,ktoś powie trzeba;zresztą niezaleznie od komentarzy w tym Jego do ostatniego filmu,zaskakuje?jego Jakosć i przekaz,i cześć jego a raczej naszej o nim i o jego Twórczości Pamięci...Ja mam różne zdanie na temat jego różnych filmów;jedne oceniam tak samo jak tzw.większość i tzw.ogół,czy krytycy,inne podobnie,inne dużo niżej i inaczej,ale fakty są faktami,a decyzja tvp b.dobra i najwłaściwsza i _jest jest co pokazywać,że właśnie o Człowieku z Marmuru,Popiele,Katyniu,Zemście i Panu Tadeuszu w ogole nie wspomnę,czy Ziemi Obiecanej i paru innych.Cóż robił ostatnio co robił,mówił co mówił,jedni powiedzą zapomnijmy,drudzy,pamętajmy,mówmy co i jak i kto i kiedy czy żyje czy nie,trzeba wiedzieć,dziś,za 5 25 40 lat,nie tylko to co dobre;ciagle słyszymy o odbrązowianiu bohaterów,o mitach,etc..o tym,że historia szara i każdy ma swoją...a jak przychodzi co do czego..Zostawmy.Ja nie mogę się całościowo podpisać pod największymi peanami,a może inaczej,właśnie całościowo niezależnie od szczegółów...ale rozumiem,że dla wielu jest on poza dyskusją naj.Byl wielkim i arcyważnym reżyserem,zrobił wielkie,dobre,fajne,ważne,normalne wymagające,ale zrozumiałe i dla jakkolwiek to brzmi zwykłych ludzi filmy,które będą nadawane i oby były;inne też.A czy przez żyjących w swoim świecie,czy na wojnie politycznej,czy przez m.publ.w obecnym kształcie,a oby...
No niech realizuje,acz to określenie misja,misyjność,takie pojemne,nawet bez nadinterpretacji,indywidualnego podejscia,czy przesadnych uogólnień i nadużyć.I dobrze,by jak najwięcej ludzi to ogladało;ale jeśli nie...trza to robić,czy to będzie wg.ośr.badawczych 6 osób czy 6 mln.To jak...
NIeważne to dziś.Pamięajmy,dziękujemy,dziękujemy.Bliskim nie tylko rodzinie i znajomym przyjaciołom wyrazy współczucia.
Awatar użytkownika
ja

ja Wto Paź 11, 2016 4:50 am

Kanał,kto dziś zna,jeszcze kilka lat temu znał niby albo faktycznie każdy,a dziś...dyskusje wywołuje i będzie;ktoś powie no i o to chodzi;o to czy nie,film b.ważny;a przeniesienie na ekran Wesela,majstersztyk,rewelacja,choć zdarzało mi isę krytyczne głosy spotykać;to podejście do przenoszonej na ekran powieści,sztuki;no ale dziś nie o to chodzi,dziś...
Awatar użytkownika
beta

beta Wto Paź 11, 2016 2:27 pm

a dlaczego TVP nie chce pokazać filmu Pana Wajdy - "Wałęsa" ?
Są koproducentem i mają do tego prawa licencyjne.
Awatar użytkownika
Wojtek Z.

Wojtek Z. Wto Paź 11, 2016 3:59 pm

"beta" napisał(a): a dlaczego TVP nie chce pokazać filmu Pana Wajdy - "Wałęsa" ?
Są koproducentem i mają do tego prawa licencyjne.

W obliczu śmierci nie wypada przypominać czegoś, co Zmarłemu ewidentnie się nie udało...
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości