[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Zmiany w „Elle”: nowe działy, czcionka, więcej o modzie i luksusie, hasło „Moja moda, moje Elle”

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Prasy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
redaktorka

Zmiany w „Elle”: nowe działy, czcionka, więcej o modzie i luksusie, hasło „Moja moda, moje Elle”

redaktorka Czw Lut 01, 2018 12:47 am

no i nie mają Stukonis
Awatar użytkownika
:)

Re: Zmiany w „Elle”: nowe działy, czcionka, więcej o modzie i luksusie, hasło „Moja moda, moje Elle”

:) Czw Lut 01, 2018 12:54 am

I tak przegracie z Vouge :))))))))(
Awatar użytkownika
kasi

Re: Zmiany w „Elle”: nowe działy, czcionka, więcej o modzie i luksusie, hasło „Moja moda, moje Elle”

kasi Czw Lut 01, 2018 6:04 am

Brzydkie, wtórne i naiwne.... i to londyńskie studio.... wolę pomysł Rubik i Beli na okładce Voque, które zrobił "znany" kilku osobom fotograf
Awatar użytkownika
maxi

maxi Czw Lut 01, 2018 9:47 am

No ten internet to jednak słaby mają nadal.
Awatar użytkownika
Dasty20

Dasty20 Czw Lut 01, 2018 10:44 am

Fajny font. Świeżo. Jest dobrze.
Awatar użytkownika
gtnbrg

gtnbrg Czw Lut 01, 2018 12:16 pm

"czcionka"? ojoj
Awatar użytkownika
Ich Styl

Ich Styl Czw Lut 01, 2018 1:55 pm

Tego wyścigu się fontem nie wygra, szczególnie jeśli zawartość pisma (między reklamami) wciąż będzie wtórna i mdła.
Jeśli Vogue faktycznie podniesie poprzeczkę to niektóre tytuły dostaną zadyszki już w pierwszym kwartale. Zobaczymy.
Awatar użytkownika
TIMO

TIMO Czw Lut 01, 2018 4:13 pm

Taki portal i niby profesjonalny a używa słowa "czcionka". Zapamiętajcie sobie raz na zawsze! - Czcionkę ustawiał Zecer na szpalcie! A tu używamy słowa "FONT" Proste? Prawda?
Awatar użytkownika
Do purysty TIMO

Do purysty TIMO Czw Lut 01, 2018 8:17 pm

Font to potocznie czcionka. I wiadomo o co chodzi.
Awatar użytkownika
Ela

Ela Czw Lut 01, 2018 8:50 pm

Vogue was zatopi.
Awatar użytkownika
kaha

Re: Zmiany w „Elle”: nowe działy, font, więcej o modzie i luksusie, hasło „Moja moda, moje Elle”

kaha Pią Lut 02, 2018 11:21 am

@Timo: Font to po angielsku czcionka. A media to jakby nie patrzeć portal polskojęzyczny, więc czcionka jest tu jak najbardziej na miejscu.
Awatar użytkownika
ferios

Re: Zmiany w „Elle”: nowe działy, font, więcej o modzie i luksusie, hasło „Moja moda, moje Elle”

ferios Pią Lut 02, 2018 12:34 pm

elle ok jest! nie sądze żeby vogue było dla niej zagrożeniem( dla czepialskich- z franc.elle to ona, dlatego pisze JEJ:)podoba mi się jej maly kieszonkowy format wydawany łącznie z dużym.
Awatar użytkownika
Kasia Szczecin

Kasia Szczecin Pią Lut 02, 2018 8:36 pm

właśnie zakończyłam przeglądanie nowego ELLE i czuje zmianę na wielki "plus". rewelacja i czuć światowy poziom i estetykę. naprawdę rozważam prenumeratę.
Awatar użytkownika
Barbara

Barbara Śro Lut 14, 2018 5:32 pm

Kupiłam zachęcona okładką. Mocno się rozczarowałam treścią. Nuda, panie, nuda....Źle wróżę.
Wróć do Prasa

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości