WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Seba

Znane kanały MTV znikną z rynku

Seba Wto Mar 15, 2022 8:28 am

Nie pamiętam kiedy MTV ostatni raz wlaczylem, chyba w latach90 .
Viva zwei była fajniejsza
Awatar użytkownika
Hubert

Re: Znane kanały MTV znikną z rynku

Hubert Wto Mar 15, 2022 6:18 pm

Powinni dać do MTV 80s 90s i 00s polskie przeboje z lat 80 90 i powstałe po 2000 roku tak jak robili MTV CLASSIC jeszcze w Polsce i VH1 Polska np. takie gwiazdy jak Krzysztof Krawczyk Edyta Bartosiewicz Varius Manx lub też nawet Kayah Kora i Manaam czy nawet TSA pudelsi czy Republika + obywatel G.C a nie bożyszcze nastolatek powinni dać polskie przeboje do MTV 80s 90s i 00s
Awatar użytkownika
G38 pol

G38 pol Wto Mar 15, 2022 8:18 pm

Ale to jest MTV na wielką Brytanię u nas puki co nie znikają choć żeczywiscie mam kablówkę płacę za nią ale nie pamiętam żebym ja oglądał w tym roku dekoder sobie leży odłączony od prądu i tyle w 7 miesięcy mi zostało i oddaje telewizji nie sobie ja sami oglądają
Awatar użytkownika
nick

nick Śro Mar 23, 2022 4:44 pm

szkoda tych kanałów. MTV Base nadawalo od 1999 roku. To beda inne ramowki MTV 90s i MTV 80s tylko dla Wielkiej Brytanii. Te dostepne u nas maja 150mklipow w tej samej rotacji z excela i powtarzaja te same bloki co dwa tygodnie.
Nikt nie jest zatrudniony do aktualizowania tych klipów, wszystko leci z puszki,bo nie trzeba placic czlowiekowi tylko automatyzacja zabija różnorodność tych klipów.Paramount nawet z danej dekady nei potrafi ogarnąć muzyki z MTV
Awatar użytkownika
dxxddxxdxxd

dxxddxxdxxd Sob Mar 26, 2022 11:40 pm

MTV Hits Europe może być MTV 10s Totalnie 10s! w każdy dzień tygodnia po południu, Greatest Hits i Top 50 tylko nadaje 10s np: VH1 Europe Beyonce Greatest Hits: 00s podane MTV Hits 10s podane
Awatar użytkownika
ᴋᴏ̈ᴄsᴏ̈ɢ ɢᴇᴄɪ

ᴋᴏ̈ᴄsᴏ̈ɢ ɢᴇᴄɪ Sob Mar 26, 2022 11:40 pm

"dxxddxxdxxd" napisał(a): MTV Hits Europe może być MTV 10s Totalnie 10s! w każdy dzień tygodnia po południu, Greatest Hits i Top 50 tylko nadaje 10s np: VH1 Europe Beyonce Greatest Hits: 00s podane MTV Hits 10s podane
MEGFOG SZŰNNI
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 10 gości