WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Neo

Zoom TV z ramówką ułożoną wg „rytmu dnia widzów” i z materiałami Onetu

Neo Czw Maj 19, 2016 7:34 am

Mamy do czynienia ostatnio z mutacją mutacji i kopiuj wklej programów z programów innych stacji pod własną marką. Portal robi telewizję, gazeta robi radio, radio robi telewizję. Co za czasy.
Awatar użytkownika
@Neo

Re: Zoom TV z ramówką ułożoną wg „rytmu dnia widzów” i z materiałami Onetu

@Neo Czw Maj 19, 2016 7:54 am

To chyba lepiej, że podmiot zajmujący się mediami rozwija działalność medialną. Dla mnie dziwniejsze jest jak partia robi telewizję albo kościół-radio. To dopiero czasy :D
Awatar użytkownika
Marcin

Marcin Czw Maj 19, 2016 9:14 am

Zoom TV to był mój faworyt w konkursie na MUX 8, mam nadzieję że stworzą fajny kanał z informacjami dla każdego. Fajnie że chcą dobrze poukładać ramówkę, mi to odpowiada, mam nadzieję że programów informacyjnych też będzie sporo.
Awatar użytkownika
Tymon

Tymon Czw Maj 19, 2016 12:12 pm

Zoom TV to będzie kolejny liberalno-lewicowy kanał telewizyjny. Poglądy liberalno-lewicowe to nie poglądy wszystkich Polaków. Mam dosyć POprawności politycznej i PrOpagandy III RP.
Awatar użytkownika
hgw

hgw Czw Maj 19, 2016 1:03 pm

"Tymon" napisał(a): Zoom TV to będzie kolejny liberalno-lewicowy kanał telewizyjny. Poglądy liberalno-lewicowe to nie poglądy wszystkich Polaków. Mam dosyć POprawności politycznej i PrOpagandy III RP.

W Korei Północnej będzie ci jeszcze lepiej.
Awatar użytkownika
Zen

Zen Czw Maj 19, 2016 5:22 pm

Po co kanal telewizyjny, ktory wezmie tresci z internetu ( onet ) i je pusci ? No chyba ze ten kanal przeznaczony dla tej garstki ludzi 50 + ktorzy nie maja internetu.
Awatar użytkownika
janusz cebulak

janusz cebulak Czw Maj 19, 2016 7:18 pm

Kanał ogólny będący konkurentem dla TVP 3/ TV 4 / TV Puls? Super, świetnie. Razem z tymi czterema nowymi tworami z MUX8. a także prawdopodobnym pojawieniem się Ósemki TV i Super Polsatu będziemy mieli dokładnie 20 kanałów o takiej samej zawartości (na 30 lub 31 w sumie...znakomicie). Rozumiem, że za półdarmo nie można się spodziewać niczego dobrego, ale dlaczego musimy dostawać takie badziewie?
Awatar użytkownika
ola

ola Czw Maj 19, 2016 9:07 pm

Czy to prawda że tam gdzieś w z tyłu tego kanału stoi Zygmunt Solorz?
Awatar użytkownika
janusz cebulak

janusz cebulak Pią Maj 20, 2016 2:27 pm

"ola" napisał(a): Czy to prawda że tam gdzieś w z tyłu tego kanału stoi Zygmunt Solorz?

Nie, to raczej TVN/ SPI (czyli właściciele Onetu i Kino Polska). Ramówkę wypełni kontent od Onetu (pewnie to co mają w usługach VOD) i kanałów filmowych z rodziny Filmbox/ Kino Polska.
Awatar użytkownika
kaska

kaska Śro Paź 19, 2016 6:01 pm

"janusz cebulak" napisał(a):
"ola" napisał(a): Czy to prawda że tam gdzieś w z tyłu tego kanału stoi Zygmunt Solorz?

Nie, to raczej TVN/ SPI (czyli właściciele Onetu i Kino Polska). Ramówkę wypełni kontent od Onetu (pewnie to co mają w usługach VOD) i kanałów filmowych z rodziny Filmbox/ Kino Polska.

TVN nie jest właścicielem Onetu.
Awatar użytkownika
on

on Pią Lis 04, 2016 9:54 am

Zoom tv - lipa. Już lepsza była Tvp Polonia.
Awatar użytkownika
antek

antek Sob Lis 05, 2016 4:25 pm

A gdzie są informacje codzienne z pogodą
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości