WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Public Relations

Moderatorzy: Moderator, Robin

Awatar użytkownika
nick_01

Związek Firm Public Relations protestuje przeciw nieuczciwym przetargom

nick_01 Śro Maj 28, 2014 7:49 am

Piękne w teorii, ale niestety zupełnie tego typu oświadczenia nie wpłyną na zmianę dotychczasowych praktyk stosowanych przez ,,potencjalnych klientow". Już widze te masowe pozwy Agencji za wykorzystywanie opracowanych strategii bez rozstrzygnięcia przetargów. Nierealne...
Awatar użytkownika
ja

Re: Związek Firm Public Relations protestuje przeciw nieuczciwym przetargom

ja Śro Maj 28, 2014 10:21 am

Protestuja przeciw Cmedia i Rzadaowi. Długo nie poprotestuja. Jezeli ktoś uczciwie sie dogaduje to co w tym złego???
Awatar użytkownika
hmm...

hmm... Śro Maj 28, 2014 12:13 pm

tak samo wyglada sprawa, jak agencje rekrutuja do pracy! - daja casy do rowizania kilkudziesieciu osobom, a pozniej z nich korzystaje... chory kraj heh
Awatar użytkownika
JB

JB Sob Paź 04, 2014 8:43 pm

Kto mieczem wojuje od miecza ginie... Wiem o nagminnym zatrudnianiu młodych ludzi na tzw staż przez firmy PR ( te duże firmy PR) , bezpłatny staż na miesiąc bądź dwa i ewentualnie jak będziesz się sprawdzał to wtedy może cię zatrudnią na umowę śmieciową albo pół etatu... ale wcale nie , nawet nie to, bo znajdują się następni którzy dają się na to nabrać a ciebie spuszczają! mają tylu pracowników, że jak nawet wpada inspekcja pracy to nie jest w stanie się doliczyć kto , co i za ile.
Dlaczego więc związek tych firm tak głośno krzyczy o bezprawiu,proteście...
A te praktyki to co to jest normalne i etyczne?
Wróć do Public Relations

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość