WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Tomasz

Związkowcy chcą walczyć o prawa zatrudnionych w TVN. „Pracownicy boją się zakładać związki”

Tomasz Śro Cze 02, 2021 6:56 am

A z anteny takie morały i zasady codziennie płyną szerokim strumieniem. :D
Awatar użytkownika
Walar

Re: Związkowcy chcą walczyć o prawa zatrudnionych w TVN. „Pracownicy boją się zakładać związki”

Walar Śro Cze 02, 2021 7:35 am

Jak to przecież tam są najwyższe standardy! To czego się bać?
Awatar użytkownika
Loga

Re: Związkowcy chcą walczyć o prawa zatrudnionych w TVN. „Pracownicy boją się zakładać związki”

Loga Śro Cze 02, 2021 8:29 am

Jako prawdziwi demokraci szefowie TVN nienawidzą związków zawodowych.
Awatar użytkownika
TakaPrawda

TakaPrawda Śro Cze 02, 2021 11:30 am

To jest niesamowite, że ludzie chcą pracować w miejscach gdzie jest im źle...
Awatar użytkownika
monika

monika Śro Cze 02, 2021 11:48 am

Tam są ludzie zastraszeni, boją się gadać do tego stopnia, że nawet prywatnie do znajomych klepią " jaka to cudowna firma" " jak oni są dumni, że tam pracują" " wspaniały zarząd" " mnóstwo zarabiają" i tym podobne bzdety.
Awatar użytkownika
uuu

uuu Śro Cze 02, 2021 1:25 pm

nie po to zarzad kasuje miliony rocznie zeby motłoch pracujacy dostał wiecej niz okruchy i suchary
Awatar użytkownika
fik

fik Śro Cze 02, 2021 1:29 pm

pracownicy niech przyjada na plac Zbawiciela i zobaczą jak sie jaśniepaństwo z zarządu plus tzw gwiazdunie tam goszczą
Awatar użytkownika
Maro

Maro Śro Cze 02, 2021 3:29 pm

Co z pieprzoną działalnością gospodarcza? Już mam tego dość. Dlaczego nie są dobrze traktowani współpracownicy? Chodzi mi Kasiu o brak empatii w przydzielaniu pracy. Wstyd. Nowych zatrudniacie, a stary, mam szukać już sobie miejsce na Powązkach?
Awatar użytkownika
TakaPrawda

TakaPrawda Śro Cze 02, 2021 4:14 pm

"fik" napisał(a): pracownicy niech przyjada na plac Zbawiciela i zobaczą jak sie jaśniepaństwo z zarządu plus tzw gwiazdunie tam goszczą

A jak się goszczą? Mogę się jedynie domyślać, że piją alko i się dobrze bawią. A co jest w tym nadzwyczajnego? To jest raczej taki cywilizacyjny standard.
Awatar użytkownika
NiktWażny

NiktWażny Śro Cze 02, 2021 6:16 pm

"TakaPrawda" napisał(a): To jest niesamowite, że ludzie chcą pracować w miejscach gdzie jest im źle...

To jest niesamowite, że są ludzie, którym się wydaje, że zmiana pracy to coś łatwego i wystarczy, że "będzie mi źle", a zmienię ją sobie ot tak
Awatar użytkownika
Olo

Olo Śro Cze 02, 2021 9:15 pm

Wałęsa wam pomoże!
Zakładał związki zawodowe Solidarność.
Awatar użytkownika
polooo

polooo Śro Cze 02, 2021 10:29 pm

Jak te same kwoty, które mają teraz na dziele, dostaną na etat i oddadzą ponad jedną trzecią na podatki i składki, to się niektórzy zdziwią. "Inicjatywa związkowa" zniknie w tydzień.
Awatar użytkownika
alonso

alonso Śro Cze 02, 2021 11:37 pm

Z mediów odszedłem kilka lat temu. To nie była prosta decyzja. Brak etatu, śmieciówka i dziurawa, przeciekająca służbowa kurtka bez możliwości wymiany na nową(to nie TVN). Moja prespektywa patrzenia na pracę w mediach uległa zmianie. Szanse na etat były nikłe. Z perspektywy czasu to była świetna decyzja. Przez kilka lat odwiedziłem kilkanaście krajów, w Afryce, Azji i Ameryce Środkowej. W tym roku wybieram się jeszcze do Chile i Argentyny. Kiedy przyjeżdżam do Polski wiedzę zacofanie mentalne, smutnych ludzi o nietęgich minach. Czegoś takiego nie ma nawet w najbiedniejszych krajach Afryki czy Ameryki Łacińskiej. Ile razy słyszałem w TVN określenie "kraje trzeciego świata"? Hmm...w zasadzie co ono miało znaczyć? Świat nie wygląda tak jak przedstawia go TVN.

To Polska jest krajem trzeciego świata. Polscy pracodawcy, zwłaszcza media, słyną z patologicznych form zatrudniania. Od lat wykorzystują ludzi, na śmieciowych umowach a niewolnicy godzą się na takie warunki przez długi czas. Pracujecie na brak emerytury w przyszłości. I naprawdę śmieszne jest to jak chwalicie się nowymi ajfonami w kredycie :D Zostało wam więcej kredytu jak życia. Niemniej zdrówka życzę, choć wiem, że TVN to toksyczne środowisko pracy :)
Awatar użytkownika
toyoto

toyoto Czw Cze 03, 2021 5:22 am

związki jak zwykle nie rozumieją jak działa firma.. TVN ma na wynagrodzenia pewną pulę i tyle.- jak zapłaci składki na ZUS, to automatycznie obniży wypłaty. Takie składki ZAWSZE płaci pracownik. wszędzie. Niech ludzie w TVN dalej walczą. będą jeszcze mniej zarabiali. ;)
Ciekawe kiedy ludzie się połapią. że "smieciówki" to był skarb, jaki mogą stracić przez lewicę. Na etacie są niewolnikami pracodawcy, mają więcej obowiązków, mniej praw, mniej urlopów, niższe pensje.
Awatar użytkownika
Twoję imię/nick

Twoję imię/nick Czw Cze 03, 2021 6:44 am

"toyoto" napisał(a): związki jak zwykle nie rozumieją jak działa firma.. TVN ma na wynagrodzenia pewną pulę i tyle.- jak zapłaci składki na ZUS, to automatycznie obniży wypłaty. Takie składki ZAWSZE płaci pracownik. wszędzie. Niech ludzie w TVN dalej walczą. będą jeszcze mniej zarabiali.
Ciekawe kiedy ludzie się połapią. że "smieciówki" to był skarb, jaki mogą stracić przez lewicę. Na etacie są niewolnikami pracodawcy, mają więcej obowiązków, mniej praw, mniej urlopów, niższe pensje.
jak się okaże, że na etacie zarabiasz w TVN mniej niż w Biedronce, to ludzie stopniowo, z czasem zaczną zmieniać pracę. Wtedy TVN będzie musiał zwiększyć "pewną pulę" na wynagrodzenia, bo nie zatrudni już więcej łosiów do golenia. Tak to działa.
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 38 gości