[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Związkowcy w Agorze proszą inspekcję pracy o kontrolę dobrowolnych odejść z Goldenline

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Prasy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
ja

Związkowcy w Agorze proszą inspekcję pracy o kontrolę dobrowolnych odejść z Goldenline

ja Pon Cze 22, 2020 9:03 am

Nie ma tak łatwo, za komuny i poprzedniego rzadu dla własciciela było łatwiej, chyba, na zachodzie lub w skandynawi za takie działąnia na pracownikach byłaby ogrmona kara ale w Polsce.....moze sie uda wydymac pracowników
Awatar użytkownika
qwerty

Re: Związkowcy w Agorze proszą inspekcję pracy o kontrolę dobrowolnych odejść z Goldenline

qwerty Pon Cze 22, 2020 9:23 am

Agora już dawno szoruje po dnie.
Awatar użytkownika
ja

Re: Związkowcy w Agorze proszą inspekcję pracy o kontrolę dobrowolnych odejść z Goldenline

ja Pon Cze 22, 2020 9:30 am

Agora to jedna z niewielu firm która regularnie ogłasza program zwolnień grupowych i wypłaca z tego tytułu dodatkowo świadczenia, z tego co czytałem dodatkowe 3-4 pensje. Mimo że spółka dostaje regularny wpie...dol od paru lat od rynku i rządzących, to jeszcze wewnętrznie pracownicy zgłaszają ją do instytucji Państwowych, które zarządzane przez nieprzychylną władzę z przyjemnością znajdą jakieś uchybienia i przywalą solidne kary. Spółka przez to będzie miała wiekszą dziurę w budżecie i będzie zwalniać więcej pracowników. A te donosy to przecież aktualni pracownicy zgłaszają. Związki zawodowe może i miały sens 30 -40 lat temu, ale teraz to raczej relikt przeszłości.
Myślę że przyjmowanie do pracy kogokolwiek z Agory kto miał styczność ze związkami zawodowymi to strzał w kolano.
Awatar użytkownika
NaPohybel

NaPohybel Pon Cze 22, 2020 10:19 am

Wart Pac pałaca...
Awatar użytkownika
Ariadna

Ariadna Pon Cze 22, 2020 10:48 am

Związki zawodowe są gotowe zbankrutować dowolną firmę, byle postawić na swoim.
Szkoda, że pracownicy tego nie widzą.
Awatar użytkownika
ja

ja Pon Cze 22, 2020 10:55 am

"Ariadna" napisał(a): Związki zawodowe są gotowe zbankrutować dowolną firmę, byle postawić na swoim.

Dopoki tak bedzie dopoki pracownik pracuje za kare a pracodawca płaci byle jak najmniej
Awatar użytkownika
lol

lol Pon Cze 22, 2020 10:55 am

"Ariadna" napisał(a): Związki zawodowe są gotowe zbankrutować dowolną firmę, byle postawić na swoim.

W firma jest w stanie zwolnić każdego od ręki, byle by w kwitach wykazać, że hajs się zgadza, chociaż się wcale nie zgadza.
Awatar użytkownika
zwolniony agorowiec

zwolniony agorowiec Pon Cze 22, 2020 11:23 am

Agora traktuje swoich pracowników JAK ŚMIECI. Mnie z GW wywalało po kilkunastu latach pracy dwóch kierowników. Największą podłością było to, że STRASZYLI MNIE, IŻ JAK SIĘ NIE ZGODZĘ NA PODPISANIE UMOWY ZA POROZUMIENIEM STRON, TO TAK BĘDĘ MIAŁ W PAPIERACH NAROBIONE, ŻE NIKT MNIE NIE ZATRUDNI! Tak się traktuje pracowników w dziale DTP. To sk... stwo! Dlatego życzę tej firmie jak najgorzej
Awatar użytkownika
Ariadna

Ariadna Pon Cze 22, 2020 12:21 pm

"ja" napisał(a): Dopoki tak bedzie dopoki pracownik pracuje za kare a pracodawca płaci byle jak najmniej

Pracodawca ZAWSZE chce płacić jak najmniej.
To pracownik musi wykazać, że opłaca się dać mu więcej.
Awatar użytkownika
XX

XX Pon Cze 22, 2020 2:32 pm

Kwintesencja Gazety Wyborczej.
Awatar użytkownika
uid

uid Sob Cze 27, 2020 10:34 pm

"Ariadna" napisał(a):
Pracodawca ZAWSZE chce płacić jak najmniej.
To pracownik musi wykazać, że opłaca się dać mu więcej.

Proszę Cię, really?
Możesz być fachowcem w swojej dziedzinie, a i tak gdy mieszkasz w Zapiździałych Sadach to Twoją cenę reguluje lokalny rynek.
Art. 183c KP. Znasz?
Z doświadczenia powiem Tobie, że taki np. drukarz zatrudniony w AGO zarabiał inaczej w Tychach, Warszawie, Pile (w kolejności geograficznej - na N).
Wróć do Prasa

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości