WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Prasy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
xm

Zwiększa się przewaga tygodnika „Polityka” nad „Newsweek Polska”. Zyskał tylko „Tygodnik Powszechny”

xm Czw Paź 20, 2016 1:30 am

Lada moment Tygodnik Powszechny przegoni chylący się ku upadkowi Wprost, zarżnięty przez zasłużonego w tej dziedzinie red. Wróblewskiego. Tak minimalnej różnicy między tymi tytułami nie było jeszcze nigdy.
Awatar użytkownika
bank bank

Re: Zwiększa się przewaga tygodnika „Polityka” nad „Newsweek Polska”. Zyskał tylko „Tygodnik Powszechny”

bank bank Czw Paź 20, 2016 7:47 am

Newsweek jak GW - spadki nie do zatrzymania. Na wiosnę pierwsza duża restrukturyzacja redakcji.
Awatar użytkownika
MM

Re: Zwiększa się przewaga tygodnika „Polityka” nad „Newsweek Polska”. Zyskał tylko „Tygodnik Powszechny”

MM Czw Paź 20, 2016 8:29 am

"Wprost" dogorywa. Lisiecki "geniusz" wydawniczy każdy tytuł położył: "Dlaczego", "Machine", "Film", "BusinessWeek", a teraz "Wprost". Szkoda marki. Polskiej dobrej marki z czasów Króla.
Awatar użytkownika
Mar

Mar Czw Paź 20, 2016 9:21 am

Nikt nie mówi o Gościu. Jest bezapelacyjnym liderem od wielu lat. Kiedyś nawet nie zamieszczano tej informacji. Teraz ten fakt nie zauważa Redakcja a także szanowni czytelnicy tego portalu.
Awatar użytkownika
zza

zza Czw Paź 20, 2016 10:55 am

"Mar" napisał(a): Nikt nie mówi o Gościu. Jest bezapelacyjnym liderem od wielu lat. Kiedyś nawet nie zamieszczano tej informacji. Teraz ten fakt nie zauważa Redakcja a także szanowni czytelnicy tego portalu.

Egzemplarze wyłożone w kościołach do wzięcia "za Bóg zapłać" są wliczane Gościowi do sprzedaży? Sam parę razy brałem, chociaż nic nie wrzucałem niestety.
Awatar użytkownika
czytelnik

czytelnik Czw Paź 20, 2016 11:02 am

Newsweeka nie da się czytać. Zwłaszcza agitek naczelnego. Polityka nudna, ale trzyma pewien poziom. Wprost w agonii. Do rzeczy częściowo do rzeczy. Wsieci jak Newsweek, tylko na odwrót. Taki rynek tygodników...
Awatar użytkownika
Ooo

Ooo Czw Paź 20, 2016 1:17 pm

Dla niektórych Newsweek rzeczywiście jest za trudny. 😊
Awatar użytkownika
medioznawca

medioznawca Czw Paź 20, 2016 1:57 pm

Czy znaczący spadek sprzedaży Newsweeka w sierpniu wynika z:
a. monotematyczności głównych artykułów politycznych,
b. monotematycznych okładek Kaczyński/Duda/Macierewicz/Ziobro,
c. wierne tygodnikowi milusińskie lemingi wyjechały na wakacje?
Awatar użytkownika
Tom

Tom Czw Paź 20, 2016 4:03 pm

"bank bank" napisał(a): Newsweek jak GW - spadki nie do zatrzymania. Na wiosnę pierwsza duża restrukturyzacja redakcji.

błąd - juz w tej chwili dzieje się i to dużo :)
Awatar użytkownika
Yogidługonogi

Yogidługonogi Pią Paź 21, 2016 11:34 am

Zastanawia mnie, dlaczego tytuł nie brzmi: ZWIĘKSZA SIĘ PRZEWAGA "GOŚCIA NIEDZIELNEGO" NAD "POLITYKĄ". Ja wiem, że to niezmiennie pierwsze miejsce GN jest może nieco nudne, ale nieustanne ignorowanie tego faktu jest jeszcze nudniejsze. I brzydko świadczy o redakcji ..., moim skromnym zdaniem.
Awatar użytkownika
Anonimus

Anonimus Sob Paź 22, 2016 9:12 pm

newsweek jest nudny jak ktos juź tu napisał.. Ostatnio Durczok jak temat okładkowy to juź lekkie przegięcie nadredaktora Lisa i spowodował zakończenie kupowania .. lepiej poczytac coś za darmo w internecie.. wprost powinien upaść po co jeszcze jest wydawany?
Awatar użytkownika
baryła

baryła Nie Paź 23, 2016 10:07 am

Och Newsweek traci; jak mi przykro kiedyś czytywałem bardzo często. Skończyłem jak zaczęli insynuować i wyzywać tych co nie popierali euro majdanu i polskiego zaangażowania na Ukrainie od rosyjskich agentów opłacanych przez ludzi putina.
Od tamtej pory nie kupiłem ani jednego egzemplarza i nie wszedł…em ani razu na portal.
Awatar użytkownika
ed

ed Pon Paź 24, 2016 2:47 pm

Newsweek i wSieci to biuletyny propagandowe, ale Lis nawet niczego nie udaje. Polityka i doRzeczy prezentują nieco wyższy poziom.
Awatar użytkownika
Marian

Marian Śro Lis 02, 2016 6:46 pm

"zza" napisał(a):
"Mar" napisał(a): Nikt nie mówi o Gościu. Jest bezapelacyjnym liderem od wielu lat. Kiedyś nawet nie zamieszczano tej informacji. Teraz ten fakt nie zauważa Redakcja a także szanowni czytelnicy tego portalu.

Egzemplarze wyłożone w kościołach do wzięcia "za Bóg zapłać" są wliczane Gościowi do sprzedaży? Sam parę razy brałem, chociaż nic nie wrzucałem niestety.

Napisz w którym kościele można zabierać Gościa Niedzielnego za darmo !!!! Chętnie wezmę !!! A jeśli chodzi o ciebie, to jesteś niezbyt wychowany, bierzesz coś i nawet nie wrzucisz datku, Mój dziadek mówił " Świnia w mercedesie nadal jest świnią, nawet jak się chwali że jest cwana" - nie wiem po co ci to piszę, ale mądrości dziadka czasami mi się przydają w życiu - nie mam mercedesa - ty na pewno masz, - nawet paru groszy nie wrzucisz do puszki, więc zaoszczędziłeś chyba na niemieckie auto...
Awatar użytkownika
miś

miś Nie Lis 06, 2016 9:50 am

A Faktów i Miitów nie publikują?
Nie pozwoilili?
Wróć do Prasa

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: admin oraz 2 gości