[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Zygmunt Solorz: rząd powinien wspierać polski kapitał

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
sin

Re: Zygmunt Solorz: rząd powinien wspierać polski kapitał

sin Śro Paź 11, 2017 6:33 am

Polski - może i tak, ale cypryjski???
Awatar użytkownika
jak

jak Śro Paź 11, 2017 8:43 am

Tyle dla Polaków zrobił, że możemy powiedzieć, że jest filantropem.
Awatar użytkownika
NoNo

NoNo Śro Paź 11, 2017 9:03 am

A podatki to płacimy? a gdzie? ........
Awatar użytkownika
swojak

swojak Śro Paź 11, 2017 10:43 am

usunęli większość komentarzy niekorzystnych dla "filantropa".
Awatar użytkownika
fakty

fakty Śro Paź 11, 2017 12:44 pm

a ten pan ze sztucznymi zebami to pamięta jak się dzisiaj nazywa? A czy pamięta pod jakim nazwiskiem dla kogo pracowal i pisal meldunki? Wszystie firmy były na Cyprze a teraz w Luksmeburgu o czyim kapitale bredzi sprzedawca zniczy z pod cmentarza w Radomiu?
Awatar użytkownika
jan

jan Śro Paź 11, 2017 3:16 pm

Oj ludzie, wam nie da rady dogodzić, jak jest onet - to niemiecki, wróg, wiadomo, jak jest wyborcza to wiadomo kto tam palce macza, jak jest kurski to kurwizja, jak jest solorz to wsi, cypr itepe itede. A prawda jest taka ze Polsat to firma Polska, pracuje tam naprawde sporo osób z polskimi nazwiskami. No ale dla Was kazdy to wróg. Chciałbym tak posłuchac gdzie wy pracujecie, gdzie sa ci jedyni słuszni pracodawcy....no slucham Was..........
Awatar użytkownika
Radiowiec

Radiowiec Śro Paź 11, 2017 3:49 pm

A od kiedy grupa Polsatu jest w POLSKICH rękach ... ???
Awatar użytkownika
Bulszewik

Bulszewik Śro Paź 11, 2017 3:52 pm

"jan" napisał(a): Oj ludzie, wam nie da rady dogodzić, jak jest onet - to niemiecki, wróg, wiadomo, jak jest wyborcza to wiadomo kto tam palce macza, jak jest kurski to kurwizja, jak jest solorz to wsi, cypr itepe itede. A prawda jest taka ze Polsat to firma Polska, pracuje tam naprawde sporo osób z polskimi nazwiskami. No ale dla Was kazdy to wróg. Chciałbym tak posłuchac gdzie wy pracujecie, gdzie sa ci jedyni słuszni pracodawcy....no slucham Was..........
TVN i Agora zakładane na polecenie i za kasę od Kiszczaka, natomiast w przypadku imperium "Filantropa" ciekaw jestem czy i ile dostał od cioci STASI na rozruch.
Awatar użytkownika
aircraft

aircraft Czw Paź 12, 2017 8:26 am

Czyżby Solorz potrzebował dotacji na dalszy rozwój swoich firm?
Awatar użytkownika
Radiowiec

Radiowiec Czw Paź 12, 2017 10:27 am

A od kiedy POLSAT to POLSKI kapitał ?
Awatar użytkownika
tom

tom Pią Paź 13, 2017 10:29 am

A polski kapitał powinien wspierać polski rząd
Awatar użytkownika
Piotrek Irlandia

Piotrek Irlandia Pią Paź 13, 2017 10:40 am

Panie Solarz placilem Panu za abonament przez kilka lat po 105zl , gdy chcialem abyscie mi obnirzyli kwote to nikt nie chcial mnie sluchac. Nowi abonamenci dostawali nowe kanaly I tanszy abonament a ja nie stety nie. Teraz przysylacie mi co tydzien kilka e-amaile zebym wrocil.
Nie wroze wam jak na razie duzej przyszlosci , bo tak naprawde nie macie nic do zaoferowania.
Teraz wszystko jest w internecine.
a I Dobra Zmiana sprawila ze ludzie przetali wyjezdzac masowo z Polski I przestali kipowac dekodery za granice. Przykro mi ale tez bylem oszukany.
Awatar użytkownika
OKO

OKO Sob Paź 14, 2017 7:11 pm

Już raz wspierał polskich emerytów OFE POLSAT
Awatar użytkownika
Erni

Erni Wto Paź 24, 2017 11:58 am

Co by nie mówić, to Polsat Cyfrowy to tania i dobra platforma. A przy tym Polska, więc trzeba wspierać. Choć mnie i tak najbardziej pasuje to, że jest po prostu tania i mam dzięki niej dostęp do 3 różnych usług w cenie, że nigdzie indziej taniej nie będzie.
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: skarlsquinn oraz 12 gości