WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
ani grosza

Zygmunt Solorz-Żak: Dominik Libicki odszedł z powodu sporu, a nie mojego syna

ani grosza Pon Gru 22, 2014 10:16 am

Jednym słowem filantrop, jak dla mnie może sobie te siatkówki wsadzić a......... a F1 też może sobie wsadzić- obecnie sport Putina zresztą
Awatar użytkownika
Maras

Re: Zygmunt Solorz-Żak: Dominik Libicki odszedł z powodu sporu, a nie mojego syna

Maras Pon Gru 22, 2014 5:02 pm

Ciekawe, że niby CP stracił na wartości, a oferta coraz ciekawsza i coraz lepsza... Ja tej giełdy po prostu nie rozumiem. Kolejny raz się okazało, że nie ma ludzi niezastąpionych.
Awatar użytkownika
Czarek

Re: Zygmunt Solorz-Żak: Dominik Libicki odszedł z powodu sporu, a nie mojego syna

Czarek Wto Gru 23, 2014 3:09 pm

Nowy zarząd działa całkiem prężnie, więc nie czuć zmiany i straty Libickiego. Zresztą trudno najlepszej platformie cyfrowej nagle stracić atrakcyjność, zwłaszcza jeśli w cp widać, że się o tych klientów starają.
Awatar użytkownika
Ulin

Ulin Śro Gru 24, 2014 4:44 pm

Libicki odszedł, ale rzeczywiście polsat rozwija się nadal bardzo dobrze i nie iwdać specjalnie radykalnej zmiany kierunku operatora.
Awatar użytkownika
Asperan

Asperan Czw Gru 25, 2014 11:23 pm

Polsat? Krótko - cwane imperium. Solorz jak zwykle ściemnia. Manipulacja wszędzie, nic nowego. Telewizja dla frajerów.
Awatar użytkownika
Kamil

Kamil Wto Gru 30, 2014 2:25 pm

Cóż, są ludzie, którzy wszędzie widzą spisek i manipulację. A ja od paru lat mam Premium w CP i nie mam zamiaru tego zmieniać. Może dlatego, że nie widzę spisków i manipulacji, tylko rzetelnie realizowaną ofertę CP.
Awatar użytkownika
kEWIN SAM W wARSZAWIE

kEWIN SAM W wARSZAWIE Pią Sty 02, 2015 4:57 pm

Zygmunt słyszałem że zmieniłeś imię na Kevin :)
Awatar użytkownika
Bolemir

Bolemir Wto Sty 06, 2015 11:41 am

Solorz-Żak ma głowę do interesów, to trzeba przyznać. I to, co najbardziej imponuje, to takie zmysł biznesowy, zawsze jest o krok przed innymi z pomysłami i też o krok wyprzedza innych z ich realizacją, jak np. było z LTE.
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości