[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Żywiec Męskie Granie 2021: będą cztery koncerty plenerowe, bilety najpierw dla użytkowników Allegro Smart!

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Reklamy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
BatteryInYourLeg

Żywiec Męskie Granie 2021: będą cztery koncerty plenerowe, bilety najpierw dla użytkowników Allegro Smart!

BatteryInYourLeg Śro Cze 16, 2021 8:00 pm

Trzymam kcuki! Tak brakuje mi koncertów! Już niedługo znowu otworzą się festivale :)
Awatar użytkownika
Dominika

Re: Żywiec Męskie Granie 2021: będą cztery koncerty plenerowe, bilety najpierw dla użytkowników Allegro Smart!

Dominika Śro Cze 16, 2021 8:04 pm

Paszporty covidove i bilety prawie po 200 i ponad 300.
Żeby tam jeszcze było czego posłuchać. Śmiech.
Awatar użytkownika
okocim

Re: Żywiec Męskie Granie 2021: będą cztery koncerty plenerowe, bilety najpierw dla użytkowników Allegro Smart!

okocim Śro Cze 16, 2021 9:13 pm

"Dominika" napisał(a): Paszporty covidove i bilety prawie po 200 i ponad 300.
Żeby tam jeszcze było czego posłuchać. Śmiech.

Przez tę akcję od wielu lat nie pijam Żywca. Straszna tandeta
Awatar użytkownika
mike

mike Śro Cze 16, 2021 10:51 pm

Nielegalna segregacja i dostęp do zastrzeżonych informacji o szczypawce!
Dziękujemy!
Awatar użytkownika
Krzysiek

Krzysiek Śro Cze 16, 2021 10:53 pm

Super 👌 poluje w poniedziałek na Karnet. Będzie ciężko, ale może się uda 🙏
Awatar użytkownika
Leszek

Leszek Śro Cze 16, 2021 11:28 pm

niesamowite, że dali to do ebiletu - przecież oni nie ogarniają nawet zwrotu kasy klientom. polecam spraedzic ich tablice na fb. porażka.
Awatar użytkownika
funk

funk Czw Cze 17, 2021 2:37 am

szkoda ze sponsorem zrobili grabaza polskiego browarnictwa, koncernowego napoju kukurydziano-glukozowo-fruktozowego.
Awatar użytkownika
non-sponsor

non-sponsor Czw Cze 17, 2021 6:51 am

jak slysze te cale meskie granie to mi sie chce rzygac na Zywiec..
Na czele bedzie oczywiscie Podsiadlo z glosem castrata,nie wiem moze jest,do tgo stary Waglewski z zakapiorowatym glosem ktory powinien go kompletnie wyelimonowac jako osobe speiwajaca....co za szajs..
Awatar użytkownika
Miuosh

Miuosh Czw Cze 17, 2021 9:53 am

"non-sponsor" napisał(a): jak slysze te cale meskie granie to mi sie chce rzygac na Zywiec..
Na czele bedzie oczywiscie Podsiadlo z glosem castrata,nie wiem moze jest,do tgo stary Waglewski z zakapiorowatym glosem ktory powinien go kompletnie wyelimonowac jako osobe speiwajaca....co za szajs..

pewnie lepsi by byli Zenek Martyniuk i Bayerfull albo weekend, jak Ci się nie podoba, nie musisz słuchać, ani płacić, posłuchaj sobie Polskiego Radia, za które musisz płacić czy słuchasz czy nie, a prawda jest taka, że nie było i nie ma w XXI wieku większej promocji polskich artystów alternatywnych niż Męskie Granie.
Awatar użytkownika
Judyta

Judyta Czw Cze 17, 2021 10:05 am

"non-sponsor" napisał(a): jak slysze te cale meskie granie to mi sie chce rzygac na Zywiec..

W punkt. Jeszcze ten Organek i Daria Zaśpiewajło. Dramat
Awatar użytkownika
jaaa

jaaa Czw Cze 17, 2021 6:18 pm

"Judyta" napisał(a):

W punkt. Jeszcze ten Organek i Daria Zaśpiewajło. Dramat

Chyba jeden i ten sam frustrat pod wieloma postaciami swoje żale tutaj wylewa. Nie pdoba się MG? Zawsze możesz festiwal w Opolu obejrzeć.
Awatar użytkownika
mike

mike Czw Cze 17, 2021 11:03 pm

Może jeszcze sektory dla zaszczepionych i dla nie zaszczepionych jak za okupacji hitlerowskiej!
Awatar użytkownika
Megi

Megi Pią Cze 18, 2021 4:21 pm

Bojkot, stop segregacji!
Awatar użytkownika
Paweł

Paweł Pią Cze 18, 2021 9:45 pm

Lepiej niech się skupią nad poprawą jakości swojego piwa a nie na sponsorowaniu koncertów, które co roku są coraz bardziej wtórne a co najgorsze to nasączone chorą ideologią. Aha od kiedy Żywiec przejął Namysłów to tego piwa nie da się wypić.
Wróć do Reklama

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości