AIR FRANCE KLM wyłącznym przedstawicielem Delta Air Lines w Polsce
AIR FRANCE KLM będą odtąd autoryzowanym przedstawicielem linii lotniczych Delta Air Lines w Polsce.
To wynik stale rozwijającej się, trójstronnej umowy joint venture podpisanej pomiędzy liniami lotniczymi 20 maja ubiegłego roku. AIR FRANCE KLM będą odpowiedzialne za wszystkie działania handlowe Delta Air Lines w Polsce.
Wspólne umowy sprzedaży dla klientów branżowych i korporacyjnych zostały wprowadzone nie tylko w Polsce, ale również w Austrii, Bułgarii, Czechach, Estonii, Finlandii, Norwegii, Portugalii, Słowacji oraz na Cyprze, Węgrzech, Łotwie i Litwie.
Obecnie Delta nie oferuje bezpośrednich lotów z Polski, tak więc pasażerowie podróżujący z Warszawy korzystają z połączenia AIR FRANCE lub KLM do Paryża lub Amsterdamu, a po przesiadce z lotu Delty. Podróżni z Polski południowej lub zachodniej mogą rezerwować bilety na bezpośrednie loty Delty z Pragi i Berlina.

Newsletter






Sales&More i Bank Pekao S.A. wkraczają do gry! Sukces kampanii „Jak nie teraz, to kiedy… wbijesz na wyższy level?”
Serwisy społecznościowe, których już nie ma. Czego nas nauczyły?
Będzie wielki powrót do „Szkła kontaktowego”?
Filip Chajzer ponownie w „Dzień Dobry TVN”. Kolejne powroty na jubileusz programu
Dołącz do dyskusji: