Duet w poranku Radia Plus
Poranne pasmo "Poranek w dobrym nastroju" Radia Plus prowadzą od dzisiaj wspólnie Piotr Sworakowski i Agnieszka Ponikiewska (prowadząca dotąd pasmo "Dzień z plusem").
W porannym programie Radia Plus wiadomości, prognozy pogody, energetyczna muzyka. Poza tym "Poranek w dobrym nastroju" to również codzienny Ewangeliarz i sylwetka świętego patrona jednego z solenizantów. W poranku również przegląd prasy oraz wiadomości lokalne, raporty drogowe i lokalne prognozy pogody.
Natomiast gospodarzem pasma "Dzień z plusem" (od 10 do 15) będzie Przemek Sasowski, który w grudniu przeszedł z Radia Koszalin. W swoim programie codziennie zajmie się on jednym z życiowych tematów jak: kłopoty z komunikacją miejską, ceny artykułów spożywczych, tajemnica udanego związku.
Radio Plus zapowiada dalsze zmiany w programie. - Wprowadzamy je jednak bardzo ostrożnie, dokładnie badając oczekiwania naszych słuchaczy. Obecnych i przyszłych - mówi dyrektor programowy Marcin Jedliński.
Newsletter



Sales&More i Bank Pekao S.A. wkraczają do gry! Sukces kampanii „Jak nie teraz, to kiedy… wbijesz na wyższy level?”
Serwisy społecznościowe, których już nie ma. Czego nas nauczyły?
Będzie wielki powrót do „Szkła kontaktowego”?
Filip Chajzer ponownie w „Dzień Dobry TVN”. Kolejne powroty na jubileusz programu
Całodobowy kanał poświęcony Smerfom już nadaje po polsku
Dołącz do dyskusji: Duet w poranku Radia Plus