„Hotel Paradise” wciąż hitem TVN7. Zyskał widzów
Najnowszą edycję reality show „Hotel Paradise” ogląda w TVN7 średnio 449 tys. widzów – wynika z danych Nielsena. Program prowadzony przez Edytę Zając zyskał widzów.

Telewizyjna Siódemka emituje 10. edycję „Hotelu Paradise” od poniedziałku do czwartku o godz. 20.00, począwszy od 27 lutego. Po trzech pełnych tygodniach na antenie bikini reality show ogląda średnio 449 tys. widzów. To daje TVN7 udział w rynku na poziomie 3,44 proc. w grupie ogólnej, 5,23 proc. wśród widzów w wieku 20-54 i 5,35 proc. w grupie 16-49 – wynika z danych Nielsen Audience Measurement, do których dotarł portal Wirtualnemedia.pl.
Jak dotąd najwięcej widzów, bo 478 tys., oglądało „Hotel Paradise” w pierwszym tygodniu marca. W tym czasie, 6 marca wyemitowano także najchętniej oglądany w analizowanym okresie odcinek, który zgromadził przed ekranem prawie 503 tys. odbiorców.
Najniższą oglądalność, na średnim poziomie 433 tys. widzów, randkowe reality show notowało między 10-13 marca. Tego dnia wyemitowano także najmniej popularny epizod, który obejrzało średnio 389 tys. osób.
Czytaj także: Max potwierdza. „Przesmyk” będzie mieć drugi sezon
Wiosną ub.r. TVN7 emitowała w tym samym paśmie ósmą edycję „Hotelu Paradise”. W porównaniu do wyników z tamtego okresu bieżąca seria programu notuje lepsze wyniki, zyskując 31 tys. widzów i osiągając wzrost udziałów stacji TVN7 w rynku.
Najnowszą edycję “Hotelu Paradise” prowadzi Edyta Zając, która zastąpiła w tej roli spodziewającą się dziecka Klaudię El Dursi. Zając prowadziła w przeszłości randkowy program TVN7 „True Love”, a od marca ubiegłego roku jest jedną z prowadzących showbieznesowy kącik w “Dzień Dobry TVN".
Gdzie rozgrywa się 10 edycja “Hotelu Paradise”?
Zdjęcia do 10. edycji bikini reality show Siódemki realizowano w Filipinach. Nagrania ruszyły na początku tego roku i objęły także 11. edycję, która trafi na antenę jesienią. “Hotel Paradise” produkuje firma Golden Media Polska.
Dołącz do dyskusji: „Hotel Paradise” wciąż hitem TVN7. Zyskał widzów