Jack Chen za Jeffa Ma u steru Alcatel-Lucent Enterprise
Firma ALE, działająca pod marką Alcatel-Lucent Enterprise, poinformowała o mianowaniu Jacka Chena przez zarząd ALE Holdings ze skutkiem natychmiastowym dyrektorem generalnym spółki. Zastąpi on na tym stanowisku Jeffa Ma, który pozostanie członkiem zarządu.
Jack Chen ma za sobą ponad 25 lat doświadczenia w branży telekomunikacyjnej. Zanim dołączył do ALE, kierował działem technologii bezprzewodowych Alcatel-Lucent w regionie APAC i w Chinach. Wcześniej był wiceprezesem Alcatel Shanghai Bell (ASB), flagowej spółki Alcatela-Lucenta w Chinach, gdzie odgrywał kluczową rolę w realizacji planu przekształcenia. Zanim dołączył do firmy Alcatel-Lucent, piastował wiele różnych stanowisk, w tym globalnego dyrektora ds. operacyjnych w Alcatel Mobile Radio Business we Francji, czy prezesa Shanghai Bell Alcatel Mobile Co. Ltd.
Nowy CEO ma realizować strategię ALE i kontynuować przekształcanie przedsiębiorstwa poprzez zwiększanie zasięgu rynkowego jego rozwiązań, poprawę pozycjonowania w sektorach specjalistycznych, przyśpieszenie wprowadzania chmurowych modeli biznesowych i zwiększanie sprzedaży usług annuitetowych.

Newsletter






Sales&More i Bank Pekao S.A. wkraczają do gry! Sukces kampanii „Jak nie teraz, to kiedy… wbijesz na wyższy level?”
Serwisy społecznościowe, których już nie ma. Czego nas nauczyły?
Będzie wielki powrót do „Szkła kontaktowego”?
Filip Chajzer ponownie w „Dzień Dobry TVN”. Kolejne powroty na jubileusz programu 
Dołącz do dyskusji: Jack Chen za Jeffa Ma u steru Alcatel-Lucent Enterprise