Radio PiK organizuje koncert charytatywny Ryszarda Rynkowskiego dla ofiar nawałnic
W niedzielę 3 września br. Polskie Radio PiK i Urząd Miasta w Brodnicy zorganizują koncerty charytatywny na rzecz poszkodowanych przez nawałnice. Na scenie wystąpi Ryszard Rynkowski.

Koncert Rynkowskiego odbędzie się w Brodnickim Domu Kultury, w niedzielę 3 września o godz. 17.00. Wstęp na imprezę jest wolny, a podczas koncertu zbierane będą pieniądze dla osób poszkodowanych w sierpniowych nawałnicach.
Radio PiK zarejestruje koncert i wyemituje nagranie w poniedziałek 4 września o godz. 19.05.
Warto dodać, że dzięki zorganizowanej przez TVP i Caritas w miniony weekend akcji pomocy poszkodowanym w niedawnych nawałnicach udało się zebrać około 800 tys. zł. Łącznie oba podmioty na ten cel zebrały już 2 mln zł.
Polskie Radio

Newsletter






Sales&More i Bank Pekao S.A. wkraczają do gry! Sukces kampanii „Jak nie teraz, to kiedy… wbijesz na wyższy level?”
Serwisy społecznościowe, których już nie ma. Czego nas nauczyły?
Będzie wielki powrót do „Szkła kontaktowego”?
Filip Chajzer ponownie w „Dzień Dobry TVN”. Kolejne powroty na jubileusz programu
Całodobowy kanał poświęcony Smerfom już nadaje po polsku 



Dołącz do dyskusji: Radio PiK organizuje koncert charytatywny Ryszarda Rynkowskiego dla ofiar nawałnic