Drugi sezon „Smaki świata po polsku” w niedzielne wieczory w TVP2
Od 28 lutego w niedzielne wieczory Dwójka emitować będzie drugi sezon kulinarnego programu „Smaki świata po polsku”. Cykl ponownie poprowadzą Ola Nguyen i Robert El Gendy.
>>> Praca.Wirtualnemedia.pl - tysiące ogłoszeń o pracę
Program trafił do ramówki TVP2 jesienią ub.r., emitowany był w niedziele o godz. 11.15. Telewizja Polska będzie kontynuować cykl w wiosennej ramówce, audycje bez zmian poprowadzą Nguyen i El Gendy.
Drugi sezon w niedzielne wieczory
Drugi sezon „Smaki świata po polsku” na antenie Telewizyjnej Dwójki będzie można oglądać w niedziele o nowej porze - godz. 18.55. Pierwszy odcinek zostanie pokazany 28 lutego 2021 roku.
Średnia widownia pierwszych trzech odcinków audycji „Smaki świata po polsku”, wyemitowanych w okresie od 6 do 20 września 2020 roku wyniosła 433 tys. osób. Rynkowy udział TVP2 ukształtował się na poziomie 5,07 proc. w gronie wszystkich widzów, 4,32 proc. w grupie komercyjnej 16-49 oraz 4,40 proc. w grupie 16-59.
Udział TVP2 w rynku telewizyjnym wśród wszystkich widzów w 2020 roku wyniósł 7,54 proc.

Newsletter






Sales&More i Bank Pekao S.A. wkraczają do gry! Sukces kampanii „Jak nie teraz, to kiedy… wbijesz na wyższy level?”
Serwisy społecznościowe, których już nie ma. Czego nas nauczyły?
Będzie wielki powrót do „Szkła kontaktowego”?
Filip Chajzer ponownie w „Dzień Dobry TVN”. Kolejne powroty na jubileusz programu
Całodobowy kanał poświęcony Smerfom już nadaje po polsku 



Dołącz do dyskusji: Drugi sezon „Smaki świata po polsku” w niedzielne wieczory w TVP2