2,5 mln widzów „Sprawy dla reportera”. TVP1 liderem rynku
Nowe odcinki „Sprawy dla reportera” śledzi średnio 2,46 mln widzów. TVP1 w czasie emisji programu Elżbiety Jaworowicz wygrywa z konkurencją w rynku telewizyjnym, choć w grupie komercyjnej 16-49 stacja jest dopiero trzecia.
Premierowe odcinki kolejnego sezonu „Sprawy dla reportera” emitowane są na antenie TVP1 w czwartki o godz. 21.30, począwszy od 6 września br. Do 20 września br. średnia widownia programu Elżbiety Jaworowicz wyniosła 2,46 mln widzów. Przełożyło się to na 18,83 proc. udziału w rynku wśród wszystkich widzów, 9,84 proc. w grupie komercyjnej 16-49 oraz 11,83 proc. w grupie 16-59 - wynika z danych Nielsen Audience Measurement, opracowanych przez portal Wirtualnemedia.pl.
Najwięcej widzów w analizowanym okresie zgromadził odcinek z 6 września br. Obejrzało go 2,54 mln widzów.

TVP1 w paśmie nadawania „Sprawy dla reportera” jest liderem rynku telewizyjnego. Drugie miejsce zajmuje TVN z udziałem na poziomie 16,72 proc., emitujący w tym czasie „Kuchenne rewolucje”. Dalej plasuje się: Polsat (11,81 proc.; „Przyjaciółki” i początek filmów fabularnych) i TVP2 (2,52 proc.; pasmo filmowe).
Wśród widzów w grupach 16-49 i 16-59 Jedynka jest dopiero trzecia, przegrywając z TVN i Polsatem.

Udział TVP1 w rynku telewizyjnym wśród wszystkich widzów w 2017 roku wyniósł 9,59 proc.

Newsletter







Sales&More i Bank Pekao S.A. wkraczają do gry! Sukces kampanii „Jak nie teraz, to kiedy… wbijesz na wyższy level?”
Serwisy społecznościowe, których już nie ma. Czego nas nauczyły?
Będzie wielki powrót do „Szkła kontaktowego”?
Filip Chajzer ponownie w „Dzień Dobry TVN”. Kolejne powroty na jubileusz programu
Całodobowy kanał poświęcony Smerfom już nadaje po polsku 



Dołącz do dyskusji: 2,5 mln widzów „Sprawy dla reportera”. TVP1 liderem rynku