Strategiczne awanse w zespole Walk Events
Walk Events, warszawska agencja eventowa, należąca do Grupy Walk, awansowała trzech kluczowych producentów na stanowiska liderskie. Na nowych stanowiskach pracują Monika Batorska, Agnieszka Troszkiewicz i Marcin Śliwiński.
.jpg)
Senior event managerowie z wieloletnim doświadczeniem – Monika Batorska, Marcin Śliwiński i Agnieszka Troszkiewicz – obejmują nowe role w Walk Events, stając się liderami odpowiedzialnymi za strategiczne obszary rozwoju. Wciąż jednak pozostają aktywnymi producentami.
Awanse w Walk Events
Monika Batorska awansowała na head of corporate clients & senior event manager. W tej roli staje na czele działu klientów korporacyjnych, gdzie będzie odpowiadać za rozwój relacji z kluczowymi markami. Nadal będzie odpowiadać za organizację projektów dla takich marek jak Bayer, IAB Polska, LR Health & Beauty, Polski Holding
Nieruchomości czy Rainbow. Ma kilkanaście lat doświadczenia w branży eventowej.
Agnieszka Troszkiewicz objęła stanowisko head of arts & culture & senior event manager. Specjalizuje się w eventach związanych z kulturą i sztuką, promocjach marek oraz wydarzeniach korporacyjnych. Ma wieloletnie doświadczenie w produkcji programów telewizyjnych i pokazów mody. Wśród jej klientów znaleźli się
m.in.: Porsche, Chanel, UEFA, Polska Rada Biznesu, JDE, Adamed Pharma, H&M, Storytel oraz instytucje finansowe.
Marcin Śliwiński, head of operations & senior event manager, z Walk Events związany od niemal dekady. Od lat specjalizuje się w realizacji wydarzeń dla sektora motoryzacyjnego, festiwali muzycznych i premier produktowych. Ma na koncie takie realizacje jak Coldwaves by Porsche, a także Red Bull Phase Rush czy Mercedes-Benz Poland Sales Meeting.
W nowej roli będzie odpowiadał za optymalizację procesów wewnętrznych, zarządzanie operacjami finansowymi i strategiczny rozwój agencji – jednocześnie będąc prawą ręką dyrektora zarządzającego Michała J. Olszewskiego.
Dołącz do dyskusji: Strategiczne awanse w zespole Walk Events