Platforma Disneya będzie dalej pokazywać US Open. Umowa na kilkanaście lat
Stacja ESPN (The Walt Disney Company) będzie co najmniej do 2037 roku transmitować turniej wielkoszlemowy US Open w tenisie - informuje agencja Reuters.
 
 
                                Agencja przekazała, że ESPN przedłużyło umowę z Amerykańską Federacją Tenisową. W efekcie stacja ma emitować tenisowy turniej US Open do 2037 roku. Obecne porozumienie obowiązuje do 2026.
US Open w ESPN na dłużej
Na mocy nowej umowy ESPN ma transmitować spotkania nowojorskiej imprezy w Stanach Zjednoczonych, Ameryce Południowej oraz Środkowej. Umożliwia to także stacji ofertę na większą liczbę programów związanych z US Open za pośrednictwem platformy streamingowej ESPN+. To najdłużej obowiązująca umowa w historii stacji dotycząca rozgrywek tenisowy. Szczegóły finansowe nie zostały podane.
Czytaj także: Gigantyczna strata właściciela TVN
W Polsce turniej US Open transmitowany jest przez stację Eurosport oraz platformę Max należące do Warner Bros. Discovery. Obecna umowa obowiązuje do 2027 roku.
 
                     Szukaj
Szukaj Newsletter
Newsletter



 
                                                                                                                 
                                     
                                     
                                     
                     
                     Sales&More i Bank Pekao S.A. wkraczają do gry! Sukces kampanii „Jak nie teraz, to kiedy… wbijesz na wyższy level?”
                Sales&More i Bank Pekao S.A. wkraczają do gry! Sukces kampanii „Jak nie teraz, to kiedy… wbijesz na wyższy level?”     Serwisy społecznościowe, których już nie ma. Czego nas nauczyły?
                Serwisy społecznościowe, których już nie ma. Czego nas nauczyły?     Będzie wielki powrót do „Szkła kontaktowego”?
                Będzie wielki powrót do „Szkła kontaktowego”?     Filip Chajzer ponownie w „Dzień Dobry TVN”. Kolejne powroty na jubileusz programu
                Filip Chajzer ponownie w „Dzień Dobry TVN”. Kolejne powroty na jubileusz programu      Całodobowy kanał poświęcony Smerfom już nadaje po polsku
                Całodobowy kanał poświęcony Smerfom już nadaje po polsku     
                         
                         
                         
                        
Dołącz do dyskusji: Platforma Disneya będzie dalej pokazywać US Open. Umowa na kilkanaście lat