Będzie dziewiąta seria „Rancza”. Emisja w TVP1 za rok
Telewizja Polska przygotowuje się do realizacji dziewiątego sezonu hitowego serialu „Ranczo”. Nowe odcinki mają znaleźć się w ramówce TVP1 wiosną 2015 roku - dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl.
TVP informuje, że zdjęcia do kolejnego sezonu „Rancza” ruszą w lipcu br., a reżyserować je będzie tak jak dotąd Wojciech Adamczyk. Główna obsada, w której składzie są m.in. Cezary Żak, Ilona Ostrowska, Paweł Królikowski, Artur Barciś, Marta Lipińska i Violetta Arlak, ma pozostać bez zmian.
Dziewiąta seria liczyć będzie 13 odcinków, które TVP1 planuje pokazać wiosną 2015 roku. Jak wczoraj informowaliśmy, jesienią w niedzielnym paśmie o 20.20 zajmowanym obecnie przez „Ranczo” ma pojawić się kolejna seria „Blondynki” (więcej na ten temat). W jesiennej ramówce TVP nadawać będzie też premierowe serie „Ojca Mateusza” i „Komisarza Alexa” (dowiedz się więcej).
„Ranczo” emitowane jest w TVP1 od 2006 roku. Obecnie stacja nadaje ósmy sezon serialu, który po siedmiu odcinkach gromadził przed telewizorami średnio 6,34 mln widzów, co zapewniało stacji 35,29 proc. udziału w grupie 4+ i 27,59 proc. w 16-49 (dane Nielsen Audience Measurement, więcej na ten temat).

Newsletter







Sales&More i Bank Pekao S.A. wkraczają do gry! Sukces kampanii „Jak nie teraz, to kiedy… wbijesz na wyższy level?”
Serwisy społecznościowe, których już nie ma. Czego nas nauczyły?
Będzie wielki powrót do „Szkła kontaktowego”?
Filip Chajzer ponownie w „Dzień Dobry TVN”. Kolejne powroty na jubileusz programu
Całodobowy kanał poświęcony Smerfom już nadaje po polsku 



Dołącz do dyskusji: Będzie dziewiąta seria „Rancza”. Emisja w TVP1 za rok