SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Izabella Krzan odchodzi z Kanału Zero. Stanowski to potwierdził

Krzysztof Stanowski potwierdził, że Izabella Krzan kończy współpracę z Kanałem Zero. Podkreślił, że rozmowy na ten temat trwały od wielu tygodni, a decyzja dziennikarki została oficjalnie ujawniona podczas Kongresu Zero. Jej odejście ma związek z nową ofertą pracy, którą otrzymała Izabella Krzan prezenterka na stałe ma dołączyć do TVN. 

Izabella Krzan Izabella Krzan

Krzysztof Stanowski w materiale wideo zatytułowanym „Stanowski: Finanse Kongresu Zero, odejście Izy Krzan, kulisy” potwierdził, że to, co powiedziała dziennikarka podczas roastu odbywającego się w trakcie Kongresu Zero, jest prawdą. Przyznał, że był jedynie zaskoczony, że ogłosiła to w takim momencie.

Izabela Krzan opowiedziała o rozstaniu z obecnym pracodawcą podczas programu Kanału Zero. – Prawda jest taka, kochani, że rzeczywiście odchodzę z Kanału Zero. To nie jest dzisiaj ostatni poranek. Ostatni będzie w piątek i zakończymy go tak, jak zaczynałam – z Tedzikiem po mojej prawicy – poinformowała Izabela Krzan na antenie Kanału Zero.

– Dzisiaj nie będę się w to zagłębiać, nie chcę psuć atmosfery. Ale są we mnie teraz ogromne emocje i albo się popłaczę, albo dostanę zawału, albo stanie mi serce […]. Wszystko wyjaśnię w piątek – dodała.

Izabella Krzan przechodzi do TVN

Jak podał serwis Świat Gwiazd, Izabella Krzan ma dołączyć ma stałe do telewizji TVN. Z jej nadawcą była już związana jesienią ub.r., bowiem na antenie TVN Style prowadziła format „Dobry wieczór”. Wieczorny talk-show z powodu słabych wyników spadł jednak szybko z anteny. 

 – Szefowa Lidia Kazen (dyrektorka kanałów TVN - przyp.) jest podekscytowana i wiąże z nią wielkie nadzieje. Bo teraz Iza wraca jako o wiele bardziej doświadczona prezenterka, po latach pracy w Telewizji Polskiej i Kanale Zero. Dlatego szykowane są dla niej nowe formaty na głównej antenie, zarówno stałe, jak i okolicznościowe. Iza dołącza też do rodziny „Dzień Dobry TVN” - powiedział informator Świata Gwiazd. 

Izabela Krzan przez lata była związana z Telewizją Polską, prowadziła takie programy jak „Pytanie na śniadanie”, „Koło Fortuny”, „Rytmy Dwójki”, „Czar par” oraz reality-show „Kamper Polska”.

Dołącz do dyskusji: Izabella Krzan odchodzi z Kanału Zero. Stanowski to potwierdził

20 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
2PaC
Dla niej to już będzie ostatni przystanek no chyba że ktoś TVN to wtedy wyleci jak reszta klakierow.
25 4
odpowiedź
User
Laguna
Czyżby nadchodziła reaktywacja Najsłabszego ogniwa i Krzan jako prowadząca ;)
23 7
odpowiedź
User
Widz
Sikłę że szczenscia
9 2
odpowiedź