SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Joanna Plona została oficjalnie prezeską WeNet Group

Joanna Plona awansowała na stanowisko CEO WeNet Group. Stanowisko przejęła od Michała Wrzesińskiego, który będzie teraz występował w roli Aktywnej Rady Nadzorczej. 
 

fot. Screen LinkedIn fot. Screen LinkedIn

“Dziś przejmuję zarządzanie Grupą WeNet i gwarantuję Wam, że będzie się działo! Otwieramy nowy rozdział! Mamy bardzo ważną misję: wyrównać szanse małych i średnich biznesów w dostępie do najnowszych technologii! SMB stanowią dziś w Polsce 98% wszystkich firm i odpowiadają za prawie połowę polskiego PKB. Chcemy być ich partnerem technologicznym!” – poinformowała Joanna Plona na LinkedInie. 

 

Plona jest związana z WeNet Group od 2024 roku – najpierw obejmowała stanowisko product innovation officer a następnie chief innovation officer. Od lipca ur. pełni też funkcję chief executive officera w WebWave.

Przedtem, od lutego 2023 roku do stycznia 2024 roku pracowała w BaseLinker jako global head of customer experience. W latach 2013-2022 była związana z Grupą Wirtualna Polska, w której pełniła m.in. funkcję VP product. Wcześniej 4 lata spędziła w wydawnictwie Edipresse Polska, gdzie była m.in. online advertising specialist. 
 

Dołącz do dyskusji: Joanna Plona została oficjalnie prezeską WeNet Group

3 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Buck
Komunikat o firmie noname w temacie noonecares?
4 0
odpowiedź
User
Ciekawy
Firma nie jest no name, tylko new name. To są spadkobiercy Polskich Książek Telefonicznych, Panoramy Firm, teraz brzmi znajomo?
0 0
odpowiedź
User
lol
To ci co ludzi naciągali na umowy SEO/sem przez telefon? :)
0 0
odpowiedź