Tak ogląda się nowy format Kanału Zero
W związku z wyborami prezydenckimi w USA Kanał Zero emituje format „Amerykańskie Zero”. Filmy z tego cyklu notują regularnie co najmniej po kilkadziesiąt tysięcy wyświetleń, a nierzadko i więcej.
W listopadzie br. w USA odbędą się kolejne wybory prezydenckie. O zwycięstwo powalczą przede wszystkim Donald Trump i Kamala Harris. Z tej okazji Kanał Zero emituje cykl „Amerykańskie Zero”. Pojawiło się już 31 nagrań z tej serii, ostatnio nowe filmy publikowane są już co kilka dni.
Oglądalność „Amerykańskiego Zera”
Najpopularniejsze nagranie do tej pory to „P. Diddy w celi. Ohydne zbrodnie. Pilnują, by się nie zabił” (486 tysięcy wyświetleń). Materiał omawiający rocznicę zamachów z 11 września ma 239 tysięcy odsłon, a program specjalny o zamachu na Trumpa doczekał się 238 tysięcy. Ostatnie filmy zebrały do tej pory między 40 tysięcy, a 140 tysięcy wejść, ale wyświetlenia stale rosną.
Czytaj także: Kanał Zero z kolejnym cyklem historycznym
Prowadzącymi ten cykl są zwykle Arleta Bojke lub Joanna Pinkwart. Druga z dziennikarek miała okazję pojawić się ostatnio w Stanach Zjednoczonych, skąd także nagrywała materiały - np. o szczycie ONZ. Zarówno Bojke, jak i Pinkwart wcześniej pracowały w TVP.
Cykl „Amerykańskie Zero” stara się reagować na najważniejsze informacje pojawiające się w USA w ostatnich miesiącach, a także tłumaczyć widzom zawiłości amerykańskich wyborów i polityki.
Kanał Zero działa od lutego 2024 roku.
Newsletter



Sales&More i Bank Pekao S.A. wkraczają do gry! Sukces kampanii „Jak nie teraz, to kiedy… wbijesz na wyższy level?”
Serwisy społecznościowe, których już nie ma. Czego nas nauczyły?
Będzie wielki powrót do „Szkła kontaktowego”?
Filip Chajzer ponownie w „Dzień Dobry TVN”. Kolejne powroty na jubileusz programu
Dołącz do dyskusji: Tak ogląda się nowy format Kanału Zero
A teraz prosze jaką widownie mają inne kanały z internetu co mówią o wyborach w stanach. Bo jest wiele takich kanałów. Skoro zaczeliście temat to należy go rozwinąć, a nie tylko o jednym napisać.